Na Stodolci 1881

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází na rozhraní Lužických hor a Národního parku České Švýcarsko, je ideální branou pro vstup do této přírodní památky z oblasti zvané Zadní země. Leží na západním konci obce Chřibská, ničím nerušen s výhledem na třetí nejvyšší horu Studenec. Je obklopen svými pastvinami a lesy nadosah křižovatek turistických stezek a cyklistických tras.
Vybavení a služby
Penzion je zcela nový. Tvoří ho dva samostatné ubytovací celky. Dále k dispozici je stodola s letním klubem a stájemi pro jezdecké koně. Penzion vznikl přestavbou tradiční zemědělské usedlosti, ke které byl přistavěn klasický roubený dům, ten je samostatným objektem. V přízemí se nachází stylová restaurace - Sněmovna a dřevěná Formanka s výčepem. ZAUJALA ČASOPIS REFLEX (viz naše www) oba prostory jsou vytápěny tradičními kachlovými kamny na dřevo. Všechny pokoje jsou obloženy masivním dřevem a mají vlastní koupelnu se sprchou a WC. Jsou umístěny v podkroví domu. Penzion poskytuje hostům kompletní stravování dle jejich přání. Sněmovna pojme pohodlně více jak 40 hostů, Formanka kolem 20. V letních měsících lze využít nejen dřevěnou terasu Sněmovny, ale především nádherný prostor historické stodoly, který je využíván ke koncertům a večerním letním zábavám.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Okolí je rájem pěší a cyklistické turistiky.Vlastní stáje nabízí výcvik jízdy na koních a to i v zimě, stejně tak vyjížďky po okolí Pro děti máme poníky. Zcela ojedinělou turistickou zajímavostí nabízí již zmíněný Národní park České Švýcarsko, kterým vedou cyklostezky napojené na Sasko a značené turistické trasy, včetně označených horolezeckých. Snadno tak lze navštívit i sousední park Saské Švýcarsko,a další turistické atrakce v sousední Horní Lužici. Nejbližší obcí je Doubice s tenisovými kurty, dále Rynartice, Jetřichovice další výchozí místa do Národního parku. 30km od penzionu v obci Heřmanice naleznete golfové hřiště Malevil. V nedaleké obci Jiřetín, pak sportoviště s bazénem, beachvolleyball a tenisovými kurty. Hosté mohou využít nedaleké modré upravované sjezdovky s technickým sněhem a novým vlekem(7km) www.skiarealhornipodluzi.cz, případně krásné běžecké terény v okolí hory Jedlová. VODNÍ RÁJ TRIXIPARK V NĚMECKU, POUHÝCH 25 MINUT JÍZDY OD PENZIONU, KOUZELNÉ VYŽITÍ PRO VÁS I VAŠE DĚTI. Včetně venkovního koupaliště. Nízká cena rodinné slevy.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz