PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Krajánek

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Dolní Malá Úpa
Adresa: 
Malá Úpa 118
Telefon: 
zobrazit telefony
-
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.krajanek.info www.ceskehory.cz/krajanek
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 21 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Malá Úpa

Wi-Fi

Po domluvě

Rádi bychom Vám nabídli pronájem chaty Krajánek v klidném a atraktivním prostředí v nadmořské výšce 900 metrů nad mořem. Chata se nachází v Dolní Malé Úpě s výhledem na nejvýše položený kostel v České republice. Naše ubytovací kapacity jsou v provozu celoročně. Chata se pronajímá jako celek.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Krajánek se nachází ve velmi atraktivním prostředí Dolní Malé Úpy, pouze 300 metrů od lyžařského skiareálu SkiMU (konkrétně jeho části „U Kostela“). V letních měsících lze na místo pohodlně dojet autem. Přímo u chaty je k dispozici 5 parkovacích míst k pronajmutí. V zimních měsících je nutné auta ponechat na sběrných placených parkovištích na Pomezních Boudách a ve... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Krajánek je šetrně zrekonstruovaná, původně roubená, chata. Disponuje 7 ložnicemi o celkové kapacitě 21 lůžek a je v provozu celoročně. Ubytování je vhodné jak pro skupiny, tak pro rodiny s dětmi. Objekt je rozdělen na: • 2 pokoje pro 3 osoby, společnou koupelnu a toaletu • 2 pokoje pro 3 osoby, společnou koupelnu a toaletu • 2 pokoje pro 2 osoby, každý se svou... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V blízkosti chaty se nachází již zmíněný lyžařský areál SkiMU, konkrétně jeho část „U Kostela“, který nabízí lyžování pro celou rodinu (tj. jak začátečníky, tak pokročilé). Naleznete zde vleky o délce 300, 400 a 1000 metrů. Druhá část skiareálu "Pomezky" se nachází na Pomezních Boudách. Malá Úpa rovněž disponuje pravidelně upravovanými běžeckými tratěmi. Nespornou... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Nikola Schimmer
Informace poskytnul:
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz