TOPlist

Krajánek

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Prosinec, leden:
týdenní pobyt: 35 000 Kč

Únor, březen:
týdenní pobyt: 45 000 Kč

Silvestr:
týdenní pobyt: dohodou
Letní sezona - ceny
Duben, květen, červen, září, říjen:
týdenní pobyt: 15 000 Kč
prodloužený víkend: 10 000 Kč

Červenec, srpen:
týdenní pobyt: 20 000 Kč
prodloužený víkend: 15 000 Kč
Další informace:
Ubytování rezervujte prostřednictvím emailu.

Kauce činí 5 000 Kč.

Prodloužený víkend zahrnuje ubytování na 1-4 noci.

Ubytování je včetně daně 15%.
Povinná platba za úklid činí 1 500 Kč.
Rekreační poplatek činí 14 Kč/noc/dospělá osoba.
Možnost zapůjčení povlečení za 150 Kč/sada.

Cena zahrnuje: ubytování v chatě Krajánek, spotřebu elektrické energie, spotřebu vody a jiných médií, spotřebu dřeva, parkování od jara do podzimu (max 5 aut).
Cena nezahrnuje: povlečení, ručníky, stravování.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz