PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Beskydy » Ubytování » Malenovice » Hotel Petr Bezruč

Hotel Petr Bezruč

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Malenovice
Adresa: 
Malenovice 327, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí
Fax: 
+420-226 013 147
Web adresa:
www.ceskehory.cz/bezruc
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 290 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 620 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Lysá Hora

počasí Malenovice

Je možný

Vnitřní bazén

Hotel pod Lysou Horou v obci Malenovice s kapacitou 290 lůžek. Krytý bazén, sauna, infrasauna, perličková koupel, whirlpool, Solná jeskyně, fitness, kulečník, el.šipky, stolní fotbal, stolní tenis, hřiště, tělocvična.

Celkové vybavení objektu
Vnitřní bazén
Pobyt se psem: Je možný

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Hotel Petr Bezruč se nachází v údolí říčky Satina v nadmořské výšce 620 metrů, pod nejvyšším beskydským vrcholem, Lysou horou. Dopravní spojení, vlak - cílová stanice Frýdlant nad Ostravicí 7km od ubytovacího zařízení, možno pokračovat autobusem - cílová stanice Malenovice Hutě je 500 m od vchodu do hotelu. Vlastní doprava udržovaná silnice 7km z Frýdlantu nad... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Hotel má kapacitu 290 lůžek. K dispozice je 118 pokojů. Pokoje 2 a 3lůžkové a 3 apartmány. V některých pokojích je možná přistýlka (rozkl.křeslo). Vybavení pokojů - sociální zařízení na pokojích (koupelna se sprchou, WC), balkón, v některých pokojích TV. Apartmány se skládají ze 2 průchozích pokojů (ložnice, obývací pokoj). V hotelu k dispozici restaurace, kavárna,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžařské vleky (4x sjezdovky 600 - 2500 m, 2x s umělým sněhem, večerní lyžování), běžecké trasy od hotelu, cykloturistické trasy vhodné pro každého od začátečníků až pro nejnáročnější. Parkoviště u hotelu. Pěší turistika, atd.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: 3B INVEST, a.s.
Informace poskytnul: Stanislava Závodná
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz