PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Beskydy » Ubytování » Malenovice » Hotel Petr Bezruč

Hotel Petr Bezruč

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Malenovice
Adresa: 
Malenovice 327, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí
Fax: 
+420-226 013 147
Web adresa:
www.ceskehory.cz/bezruc
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 290 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 620 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Lysá Hora

počasí Malenovice

Je možný

Wellness

Sauna

Vnitřní bazén

Hotel pod Lysou Horou v obci Malenovice s kapacitou 290 lůžek. Krytý bazén, sauna, infrasauna, perličková koupel, whirlpool, Solná jeskyně, fitness, kulečník, el.šipky, stolní fotbal, stolní tenis, hřiště, tělocvična.

Celkové vybavení objektu
Vnitřní bazén
Sauna
Wellness
Pobyt se psem: Je možný

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Hotel Petr Bezruč se nachází v údolí říčky Satina v nadmořské výšce 620 metrů, pod nejvyšším beskydským vrcholem, Lysou horou. Dopravní spojení, vlak - cílová stanice Frýdlant nad Ostravicí 7km od ubytovacího zařízení, možno pokračovat autobusem - cílová stanice Malenovice Hutě je 500 m od vchodu do hotelu. Vlastní doprava udržovaná silnice 7km z Frýdlantu nad... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Hotel má kapacitu 290 lůžek. K dispozice je 118 pokojů. Pokoje 2 a 3lůžkové a 3 apartmány. V některých pokojích je možná přistýlka (rozkl.křeslo). Vybavení pokojů - sociální zařízení na pokojích (koupelna se sprchou, WC), balkón, v některých pokojích TV. Apartmány se skládají ze 2 průchozích pokojů (ložnice, obývací pokoj). V hotelu k dispozici restaurace, kavárna,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžařské vleky (4x sjezdovky 600 - 2500 m, 2x s umělým sněhem, večerní lyžování), běžecké trasy od hotelu, cykloturistické trasy vhodné pro každého od začátečníků až pro nejnáročnější. Parkoviště u hotelu. Pěší turistika, atd.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: 3B INVEST, a.s.
Informace poskytnul: Stanislava Závodná
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz