Hotel Petr Bezruč

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel Petr Bezruč se nachází v údolí říčky Satina v nadmořské výšce 620 metrů, pod nejvyšším beskydským vrcholem, Lysou horou. Dopravní spojení, vlak - cílová stanice Frýdlant nad Ostravicí 7km od ubytovacího zařízení, možno pokračovat autobusem - cílová stanice Malenovice hotel Petr Bezruč je 50 m od vchodu do hotelu. Vlastní doprava udržovaná silnice 7km z Frýdlantu nad Ostravicí směr Malenovice - dobře značeno směrníky. Dostupnost objektu po celý rok, v zimním období doporučeny sněhové řetězy. Možnost po domluvě s recepcí zajistit dopravu z Frýdlantu n.O. do hotelu
Vybavení a služby
Hotel má kapacitu 290 lůžek. K dispozice je 118 pokojů. Pokoje 2 a 3lůžkové a 3 apartmány. V některých pokojích je možná přistýlka (rozkl.křeslo). Vybavení pokojů - sociální zařízení na pokojích (koupelna se sprchou, WC), balkón, telefón, rozhlas, BTV. Apartmány se skládají ze 2 průchozích pokojů (ložnice, obývací pokoj)a jsou navíc vybaveny BTV s dálkovým ovládáním a ledničkou. V hotelu k dispozici restaurace, kavárna, denní bar s terasou. Možnost pronájmu sálu a salónků (technické vybavení-flip-chart, ozvučení, dataprojektor) k pořádání rodinných oslav, společenských akcí se zajištěním živé hudby. Pořádání ozdravných pobytů, rekondičních pobytů, školení, konferencí, škol v přírodě atd. Ubytování s domácím zvířetem (pes, kočka), za poplatek. Krytý bazén s "MOŘSKOU VODOU", WHIRPOOL pro 6 osob, venkovní bazén, sauna, masáže, fitness, SOLNÁ JESKYŇĚ, parní komora, inhalace, kulečníky, el.šipky, stolní fotbal, stolní tenis, tenisový kurt a asfaltovým povrchem, venovní hřiště. Přes letní sezónu možnost zapůjčení horských kol, v zimním období možnost zapůjčení lyžařské výbavy. V areálu hotelu se nachází tenisové hřiště, volejbalové hřiště, venkovní ohniště, 800m od hotelu jízdárna.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Lyžařské vleky (4x sjezdovky 600 - 2500 m, 2x s umělým sněhem, večerní lyžování), běžecké trasy od hotelu, cykloturistické trasy vhodné pro každého od začátečníků až pro nejnáročnější. Parkoviště u hotelu. Pěší turistika, atd.
TOPlist