PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Jenišov » Hotel Jenišov

Hotel Jenišov

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Horní Planá, Jenišov
Adresa: 
Jenišov 253, 382 26 Horní Planá
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 607 710 880
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.hoteljenisov.cz www.ceskehory.cz/hoteljenisov
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 69 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 740 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Černá v Pošumaví

počasí Horní Planá

Wi-Fi

Je možný

Rodinný hotel u jezera Lipno s vlastní pláží. Dětské hřiště, zahradní šachy, půjčovna kol, loděk, ohniště, tenisové kurty, stolní tenis, kulečník, terasa s výhledem na jezero. Prodej rybářských povolenek. Zvýhodněné pobyty pro seniory. V zimě lyžování v rakouském Hochficht možnost skipasu.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Hotel se nachází v osadě Jenišov, 40 m od břehu jezera Lipno, s vlastní písečnou pláží, u lesa, 1,5 km od hlavní silnice mezi Horní Planou a Černou v Pošumaví, 50 m od hotelu vede cyklostezka. Aubusová zastávka je 1,5 km od hotelu (Horní Planá - Jenišov) a zastávka vlaku cca 1 km (Horní Planá - zastávka).

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Hotel nabízí ubytování ve 26 pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV+SAT: 3x 2-lůžkový pokoj, balkón s výhledem na jezero, 10x 2-lůžkový pokoj s možností přistýlky, 2x 4-lůžkový rodinný pokoj (2ložnice), chladnička, předsíňka, velikost pokoje 31m2, 1x 5-lůžkový rodinný pokoj (2 ložnice), chladnička, balkón s výhledem na jezero, vlastní bezbariérový vchod, velikost... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V blízkosti hotelu jsou tenisové kurty, sauna, fitnes, půjčovna windsurfingu, katamaránů, šlapadel, minigolf, jízda na koni, výlet na parníku a mnoho cyklostezek, které vedou kolem celého jezera. V zimním období nabízíme lyžování v rakouském středisku Hochficht (druhá strana Smrčiny) ležícím v nadmořské výšce 1338 m, kde je 9 upravedných sjezdovek, na které Vás... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Markéta Zelenková
Informace poskytnul: Markéta Zelenková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz