Hotel Jenišov

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel se nachází v osadě Jenišov, 40 m od břehu jezera Lipno, s vlastní písečnou pláží, u lesa, 1,5 km od hlavní silnice mezi Horní Planou a Černou v Pošumaví, 50 m od hotelu vede cyklostezka. Aubusová zastávka je 1,5 km od hotelu (Horní Planá - Jenišov) a zastávka vlaku cca 1 km (Horní Planá - zastávka).
Vybavení a služby
Hotel nabízí ubytování ve 26 pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV+SAT: 3x 2-lůžkový pokoj, balkón s výhledem na jezero, 10x 2-lůžkový pokoj s možností přistýlky, 2x 4-lůžkový rodinný pokoj (2ložnice), chladnička, předsíňka, velikost pokoje 31m2, 1x 5-lůžkový rodinný pokoj (2 ložnice), chladnička, balkón s výhledem na jezero, vlastní bezbariérový vchod, velikost pokoje 47m2, 10x 3-lůžkový pokoj s možností přistýlky, balkón s výhledem na jezero, 10x 2-lůžková chatka na pláži velmi jednoduše vybavená se společným sociálním zařízením na budově 20 m od chatek. K hotelu patří pozemek o rozloze 2 ha, na kterém je k dispozici dětské a sportovní hřiště, krb na grilování, ohniště, parkoviště, vlastní písečná pláž, půjčovna a úschova kol, půjčovna loděk, zahradní šachy,stolní tenis, stolní fotbálek, kulečník, šipky, knihovna, prodej rybářských povolenek, možnost zamražení úlovků. Restaurace a terasa má výhled na Lipno.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V blízkosti hotelu jsou tenisové kurty, sauna, fitnes, půjčovna windsurfingu, katamaránů, šlapadel, minigolf, jízda na koni, výlet na parníku a mnoho cyklostezek, které vedou kolem celého jezera. V zimním období nabízíme kvalitní lyžování bez front v rakouském středisku Hochficht (druhá strana Smrčiny) ležícím v nadmořské výšce 1338 m, kde je 9 bezvadně upravedných sjezdovek, na které Vás vyvezou 3 čtyřsedačkové lanovky a 6 vleků. 73 km upravených běžeckých tratí je v areálu Schöneben, kolem Horní Plané nebo v areálu Kramolín, kde se nachází i lyžařské středisko a Aquaworld Lipno.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz