Hotel Jenišov

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel se nachází v osadě Jenišov, 40 m od břehu jezera Lipno, s vlastní písečnou pláží, u lesa, 1,5 km od hlavní silnice mezi Horní Planou a Černou v Pošumaví, 50 m od hotelu vede cyklostezka. Aubusová zastávka je 1,5 km od hotelu (Horní Planá - Jenišov) a zastávka vlaku cca 1 km (Horní Planá - zastávka).
Vybavení a služby
Hotel nabízí ubytování ve 26 pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV+SAT: 3x 2-lůžkový pokoj, balkón s výhledem na jezero, 10x 2-lůžkový pokoj s možností přistýlky, 2x 4-lůžkový rodinný pokoj (2ložnice), chladnička, předsíňka, velikost pokoje 31m2, 1x 5-lůžkový rodinný pokoj (2 ložnice),chladnička, balkón s výhledem na jezero, vlastní bezbariérový vchod, velikost pokoje 47m2, 10x 3-lůžkový pokoj s možností přistýlky, balkón s výhledem na jezero, 10x 2-lůžková chatka na pláži velmi jednoduše vybavená se společným sociálním zařízením na budově 20 m od chatek. K hotelu patří pozemek o rozloze 2 ha, na kterém je k dispozici dětské a sportovní hřiště, krb na grilování, ohniště, parkoviště, vlastní písečná pláž, půjčovna a úschova kol, půjčovna loděk, zahradní šachy,stolní tenis, stolní fotbálek, kulečník, šipky, knihovna, prodej rybářských povolenek, možnost zamražení úlovků. Restaurace a terasa má výhled na Lipno.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V blízkosti hotelu jsou tenisové kurty, sauna, fitnes, půjčovna windsurfingu, katamaránů, šlapadel, minigolf, jízda na koni, výlet na parníku a mnoho cyklostezek, které vedou kolem celého jezera. V zimním období nabízíme kvalitní lyžování bez front v rakouském středisku Hochficht (druhá strana Smrčiny) ležícím v nadmořské výšce 1338 m, kde je 9 bezvadně upravedných sjezdovek, na které Vás vyvezou 3 čtyřsedačkové lanovky a 6 vleků. 73 km upravených běžeckých tratí je v areálu Schöneben, kolem Horní Plané nebo v areálu Kramolín, kde se nachází i lyžařské středisko a Aquaworld Lipno.
TOPlist