Hotel Džbán

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Karlova Studánka
Adresa: 
Karlova Studánka 12, Karlova Studánka
Telefon: 
+420-554 772 014, 734 428 536
Web adresa:
www.hoteldzban.cz
www.ceskehory.cz/hoteldzban

kapacita  kapacita: 72 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  850 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Karlova Studánka počasí Karlova Studánka


Poloha a dosažitelnost
Hotel je umístěn v oblasti Jeseníků,v lázních Karlova Studánka s nejčistším ovzduším v Evropě, který již sám osobě má ozdravné účinky. Do Karlovy Studánky je možné cestovat autem a také autobusovým spojením, jezdícím téměř každou hodinu ve směru Hvězda - Malá Morávka - Karlov, atd. až Olomouc, Brno nebo opačným směrem na Vrbno pod Pradědem, Bruntál, Opava.
Vybavení a služby
Kapacita hotelu je 72 míst. Každý pokoj je vybaven TV a vlastním socialním zařízením. Pořádáme firemní akce, školení, svatby, oslavy, společenské akce, večírky, rauty. V hotelu je fitness, sauna, vířivá vana, šipky, lyžárna, horolezecká stěna a minimarket. Součástí hotelu je letní terasa s grilem a malá, ale kvalitní vinotéka.
Rekreace a služby v okolí
Cca 50m od hotelu je také bazén se slanou vodou, solná jeskyně, sjezdová dráha, tenis.kurty a fotbalové hřiště. Hosté také mohou využívat lázeňské procedury, které jsou otevřeny veřejnosti. Zajímavým přírodním úkazem a vyhledávanou turistickou atrakcí je minerální pramen, cca 15 metrů od hotelu, který v létě stříká až do výšky 14 metrů a v zimě poté zamrzá tvořící ... více >>
Provozovatel: Hotel Džbán
Informace poskytnul: Ludvík Zifčák
TOPlist