Hotel Džbán - Poloha, Služby, Okolí

Hotel Džbán

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel je umístěn v oblasti Jeseníků,v lázních Karlova Studánka s nejčistším ovzduším v Evropě, který již sám osobě má ozdravné účinky. Do Karlovy Studánky je možné cestovat autem a také autobusovým spojením, jezdícím téměř každou hodinu ve směru Hvězda - Malá Morávka - Karlov, atd. až Olomouc, Brno nebo opačným směrem na Vrbno pod Pradědem, Bruntál, Opava.
Vybavení a služby
Kapacita hotelu je 72 míst. Každý pokoj je vybaven TV a vlastním socialním zařízením. Pořádáme firemní akce, školení, svatby, oslavy, společenské akce, večírky, rauty. V hotelu je fitness, sauna, vířivá vana, šipky, lyžárna, horolezecká stěna a minimarket. Součástí hotelu je letní terasa s grilem a malá, ale kvalitní vinotéka.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Cca 50m od hotelu je také bazén se slanou vodou, solná jeskyně, sjezdová dráha, tenis.kurty a fotbalové hřiště. Hosté také mohou využívat lázeňské procedury, které jsou otevřeny veřejnosti. Zajímavým přírodním úkazem a vyhledávanou turistickou atrakcí je minerální pramen, cca 15 metrů od hotelu, který v létě stříká až do výšky 14 metrů a v zimě poté zamrzá tvořící ledovou homoly vysokou až 12 metrů. Dále je v blízkosti hotelu dřevěný altánek, kde vyvěrá pramen s přírodní pitnou, silně mineralizovanou vodou s léčebnými účinky.
TOPlist