Hotel Džbán

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel je umístěn v oblasti Jeseníků, v lázních Karlova Studánka s nejčistším ovzduším v Evropě, který již sám osobě má ozdravné účinky. Do Karlovy Studánky je možné cestovat autem a také autobusovým spojením, jezdícím téměř každou hodinu ve směru Hvězda - Malá Morávka - Karlov, atd. až Olomouc, Brno nebo opačným směrem na Vrbno pod Pradědem, Bruntál, Opava.
Vybavení a služby
Kapacita hotelu je 72 míst. Každý pokoj je vybaven TV a vlastním socialním zařízením. Pořádáme firemní akce, školení, svatby, oslavy, společenské akce, večírky, rauty. Chloubou hotelu je venkovní Thermal park včetně sauny, dřevěných vířivek a bazénu. Dále je možné využít pivní lázně a masáže.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Cca 50m od hotelu je také bazén se slanou vodou, solná jeskyně, sjezdová dráha, tenis.kurty a fotbalové hřiště. Hosté také mohou využívat lázeňské procedury, které jsou otevřeny veřejnosti. Zajímavým přírodním úkazem a vyhledávanou turistickou atrakcí je minerální pramen, cca 15 metrů od hotelu, který v létě stříká až do výšky 14 metrů a v zimě poté zamrzá tvořící ledovou homoly vysokou až 12 metrů. Dále je v blízkosti hotelu dřevěný altánek, kde vyvěrá pramen s přírodní pitnou, silně mineralizovanou vodou s léčebnými účinky.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz