Horský hotel Portáš

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Nový Hrozenkov
Adresa: 
Nový Hrozenkov 244, 75604
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-571 451 106, 604 767 827, 603 487 856, 0914 175 415
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.hotelportas.cz
www.ceskehory.cz/portas
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 45 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 960 m.

Online kamera kamery v okolí

Je možný

počasí Nový Hrozenkov počasí Nový Hrozenkov

Stylový valašský horský hotel na hřebeni Javorníků ve výšce 960m n.m. přímo na hranici se Slovenskem. Celoroční provoz, ubytování 45 lůžek na pokojích turistických i s vlastním soc. zařízením, celodenní restaurace. Venkovní bazén, kurt, dětské hřiště a koutek, vleky a sjezdovky. Nekuřácký objekt!


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

ČR: Vsetín - Nový Hrozenkov - Vranča - po hlavní cestě až k výjezdu na "Kohútka - Portáš" (v zimě pouze se sněhovými řetězy - velké stoupání !) - nahoru na parkoviště do sedla pod Kohútkou - dále pěšky podle směrovek na Portáš (cca 15 minut). Výjimka do zákazu vjezdu platí POUZE pro ubytované hosty! ***** SR: Púchov - Lysá p. Makytou - Čertov - nahoru stoupáním na... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Restaurace s celodenní nabídkou ***** Ubytování na pokojích 2 typů - Economy a Standard (vlastní soc.zař.) ***** Společenská místnost pro akce + dětský koutek ***** Vlastní upravovaná sjezdovka pro děti + sousední skiareál se 4-sedačkou a vleky + hřebenová trasa na běžky (zima) ***** Lyžařská škola GoSki (zima) ***** Hřiště (tenis, míčové hry) + dětské hřiště *****... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Hřeben Javorníků - turistika, cykloturistika, běžky, Ski Centrum Kohútka (zima), Vodní nádrž "Balaton" v Novém Hrozenkově (léto), Muzeum Antonína Strnadla, Muzeum a dřevěný kostel ve Velkých Karlovicích, Skanzen Rožnov p. Radhoštěm, Cyklostezka Bečva (Vsetín - V.Karlovice),

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Horský hotel Portáš, s.r.o.
Informace poskytnul: Václavek Dan
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz