PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Horský hotel Portáš

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
ČR: Vsetín - Nový Hrozenkov - Vranča - po hlavní cestě až k výjezdu na "Kohútka - Portáš" (v zimě pouze se sněhovými řetězy - velké stoupání !) - nahoru na parkoviště do sedla pod Kohútkou - dále pěšky podle směrovek na Portáš (cca 15 minut). Výjimka do zákazu vjezdu platí POUZE pro ubytované hosty! ***** SR: Púchov - Lysá p. Makytou - Čertov - nahoru stoupáním na parkoviště v sedle pod Kohútkou - dále viz. ČR. ***** Pouze ubytovaní hosté mají v letním období povolen příjezd a parkování u hotelu. ***** V zimním období možnost objednání odvozu z parkoviště sněžným skútrem nebo rolbou telefonicky u nás na hotelu. ***** Železniční spojení: Vsetín - Nový Hrozenkov ***** Autobus: Vsetín - Nový Hrozenkov - Vranča-točna
Vybavení a služby
Restaurace s celodenní nabídkou ***** Ubytování na pokojích 2 typů - Economy a Standard (vlastní soc.zař.) ***** Společenská místnost pro akce + dětský koutek ***** Vlastní upravovaná sjezdovka pro děti + sousední skiareál se 4-sedačkou a vleky + hřebenová trasa na běžky (zima) ***** Lyžařská škola GoSki (zima) ***** Hřiště (tenis, míčové hry) + dětské hřiště ***** Stolní tenis + fotbálek ***** Sauna Venkovní vyhřívaný bazén (léto) ***** Poštovna ***** WiFi internet ***** Dětské postýlky ***** STRIKTNĚ NEKUŘÁCKÝ HOTEL !

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Hřeben Javorníků - turistika, cykloturistika, běžky, Ski Centrum Kohútka (zima), Vodní nádrž "Balaton" v Novém Hrozenkově (léto), Muzeum Antonína Strnadla, Muzeum a dřevěný kostel ve Velkých Karlovicích, Skanzen Rožnov p. Radhoštěm, Cyklostezka Bečva (Vsetín - V.Karlovice),
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz