Horská chata Ztracenka - Klepáčov, Sobotín
České hory » Jeseníky » Ubytování » Klepáčov » Horská chata Ztracenka

Horská chata Ztracenka

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Klepáčov
Adresa: 
Ztracenka, Klepáčov 11, 788 16 Sobotín
Telefon: 
776 671 836
Web adresa:
www.chata-ztracenka.cz
www.ceskehory.cz/ztracenka

kapacita  kapacita: 75 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  780 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Klepáčov počasí Klepáčov


Poloha a dosažitelnost
Horská chata Ztracenka se nachází 25km od Šumperku, pod sedlem Skřítek. K chatě je možno přijet pohodlně autem po silnici I. třídy. Vlakové nádraží je v Šumperku, Sobotíně a v Rýmařově, odkud se autobusem dostanete přímo k naší chatě. Autobusové nádraží je v Šumperku a Rýmařově.
Vybavení a služby
Bar, nová restaurace,velká jídelna, herna- kulečník, šipky,fotbálek,TV plazma,sauna,vířivka,bazén, venkovní posezení- zahrádka,parkoviště. Pokoje jsou 2-4 lůžkové, sociální zařízení je vlastní nebo na poschodí.,srubová chatka se třemi pokoji pro 8 osob, soc.zařízením a terasou po celkové rekonstrukci.Ubytovací kapacita je 70 lůžek s možností přistýlek. Nabízíme našim hostům výbornou kuchyni.
Rekreace a služby v okolí
Ski areál Klepáčov je pouhých 200m od chaty, k dispozici jsou 4 sjezdovky pro děti(170 a 160m) i náročnější lyžaře (500m - červená), večerní lyžování na sjezdovce s umělým zasněžováním.Vše na www.klečpacov.cz Okolí nabízí velké množství kvalitních běžeckých i turistických stezek. Sedlo Skřítek, kde se nachází rašeliniště přechodného typu je známou křižovatkou ... více >>
Provozovatel: Petr Procházka
Informace poskytnul: Petr Procházka
TOPlist