Horská chata U Čápa

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Příchovice
Adresa: 
Horská chata U Čápa, Příchovice 1, 46848 Příchovice
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Horská chata U Čápa chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 58 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 779 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Kořenov - Příchovice počasí Kořenov - Příchovice

Horská chata na klidném místě na okraji obce Příchovice s překrásným výhledem, restaurací pro cca 100 osob a vlastním lyžařským areálem. Bar, venkovní posezení s grilem, dětské hřiště, vlastní parkoviště atd.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Horská chata (779 m n.m.) se nachází na hranici Jizerských hor a Krkonoš. Dobrá dostupnost autem (hlavní silnice Jablonec Nad Nisou-Tanvald-Harrachov), autobusem nebo vlakem. Vzdálenosti - z Liberce 30 km, z Jablonce 20 km, z Harrachova 6 km.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata nabízí rekreační pobyty po celý rok, restaurace je také otevřena celoročně. Penzion je dobře přístupný i v zimním období. Ubytování v 2 – 3 lůžkových pokojích se sociálním zařízením, TV a přístupem na internet, k dispozici též tři pětilůžkové apartmány. Ubytovací kapacita 58 lůžek. Ubytovaní hosté mohou využít saunu, vířivku, společenskou místnost s kulečníkem,... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

ZIMA: Objekt se nachází v centru lyžařského areálu, kde jsou v provozu 3 lyžařské vleky, snowpark, služby nabízí také lyžařská škola, servis a půjčovna lyží. V blízkém okolí upraveno cca 40km běžeských tras. LÉTO: horské tůry do Jizerských hor a Krkonoš, rozhledna Štěpánka (2km), rodinná cykloturistika, golfové hřiště v obci.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz