Poloha a dosažitelnost

Horská chata (779 m n.m.) se nachází na hranici Jizerských hor a Krkonoš. Dobrá dostupnost autem (hlavní silnice Jablonec Nad Nisou-Tanvald-Harrachov), autobusem nebo vlakem. Vzdálenosti - z Liberce 30 km, z Jablonce 20 km, z Harrachova 6 km.

  Vybavení a služby

Chata nabízí rekreační pobyty po celý rok, restaurace je také otevřena celoročně. Penzion je dobře přístupný i v zimním období. Ubytování v 2 – 3 lůžkových pokojích se sociálním zařízením, TV a přístupem na internet, k dispozici též tři pětilůžkové apartmány. Ubytovací kapacita 58 lůžek. Ubytovaní hosté mohou využít saunu, vířivku, společenskou místnost s kulečníkem, stolním fotbalem a dětskou hernu. Samozřejmostí je také lyžárna a sušárna. Venkovní posezení s grilem, dětské hřiště. Parkování přímo u chaty.

  Rekreace a služby v okolí

ZIMA: Objekt se nachází v centru lyžařského areálu, kde jsou v provozu 3 lyžařské vleky, snowpark, služby nabízí také lyžařská škola, servis a půjčovna lyží. V blízkém okolí upraveno cca 40km běžeských tras. LÉTO: horské tůry do Jizerských hor a Krkonoš, rozhledna Štěpánka (2km), rodinná cykloturistika, golfové hřiště v obci.

Zpět


TOPlist
  Horská chata U Čápa Příchovice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Horská chata U Čápa
Ceník ubytování a stravování