PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Beskydy » Ubytování » Bílá » Horská chata Sněžná

Horská chata Sněžná

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Bílá
Adresa: 
Bílá č. 028, 739 15 Staré Hamry
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-777 738 556
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.horskachatasnezna.cz www.ceskehory.cz/horskachatasnezna
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 35 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 881 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Bílá

počasí Kasárna

Po domluvě

Chata s celoročním provozem těsně u státní hranice se Slovenskem. Překrásná okolní krajina skýtá spoustu možností, jak využít volný čas a odreagovat se od běžných denních starostí a neustálého shonu.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata se nachází těsně u státní hranice se Slovenskou republikou v nadmořské výšce 881m. Chata je dostupná pouze terénním autem, jinak je možné auto nechat u Masarykovi chaty a 1,5km pěšky k Chatě Sněžná. Podrobnosti řešíme mailem.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Horská chata nabízí příjemné ubytování v několika pokojích, které prošly renovací interiéru. V chatě se nachází společenská a stravovací místnost. Společné sociální zařízení rovněž prošlo celkovou rekonstrukcí. V chatě se lze ubytovat i na 1 noc, a to v případě včasné domluvy. Možné ubytování jednotlivců i pronájem celé chaty.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Překrásná okolní krajina skýtá spoustu možností, jak využít volný čas a odreagovat se od běžných denních starostí a neustálého shonu. 50m nad chatou prochází běžecká stopa Ski Bílá a hřebenovka Beskyd. Lyžařské vleky: 300m Chata Kmínek, 1km Ski Klema, 4km Ski Makov, 10km Ski Bílá.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Jiří Riebauer
Informace poskytnul:
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz