PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Horská chata Sněžná

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází těsně u státní hranice se Slovenskou republikou v nadmořské výšce 881m. Chata je dostupná pouze terénním autem, pěšky, na kole či na běžkách. Vše závisí i na počasí. Varianta 1 - auto je možné nechat u Masarykovi chaty (1,5km). Varianta 2 - od Makova přijet až cca 300m k chatě i bez terénního vozidla. Zajišťujeme odvoz/dovoz od Masarykovy chaty i Makova našim autem (cena za jízdu 150-300,- Kč).
Vybavení a služby
Chata s celoročním provozem a zaměřením především na turisty (bývalé rekreační zařízení PREFY Bohumín). Chata prošla v roce 2018 rekonstrukcí. Chata nabízí ubytování pro 32 osob v 11ti pokojích s kapacitou 3-6 lůžek. Společné sociální zařízení (oddělené dámské/pánské) na přízemí a v 1.poschodí. Restaurace pouze pro ubytované hosty (snídaně i pro jednotlivce, obědy a večeře pro skupiny), posezení u krbu. V letní sezóně otevřeno venkovní občerstvení. Venkovní ohniště. Možné ubytování jednotlivců i pronájem celé chaty. Vše se dá předem domluvit.

Pobyt se psem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Překrásná okolní krajina skýtá spoustu možností, jak využít volný čas a odreagovat se od běžných denních starostí a neustálého shonu. 50m nad chatou prochází běžecká stopa Ski Bílá a hřebenovka Beskyd. Lyžařské vleky: 300m Chata Kmínek, 1km Ski Klema, 4km Ski Makov, 10km Ski Bílá.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz