České hory » Jeseníky » Ubytování » Petříkov » Horská chata Petříkov č.4

Horská chata Petříkov č.4

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Petříkov
Adresa: 
Petříkov č.4
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-605 278 280
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chatapetrikov.cz
www.ceskehory.cz/chatapetrikov

kapacita  kapacita: 12 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Petříkov, KASTE počasí Petříkov, KASTE


Poloha a dosažitelnost

Naši horskou chatu najdete v samém centru obce Petříkov. Ta se nachází v chráněné krajinné oblasti Jeseníků, 1,5km od obce Ostružná a 1,5km od obce Ramzová. V obou obcích je zastávka vlaku na trase Brno - Jeseník - Ostrava. Nejbližším větším městem je Jeseník (10km). Horská chata č. 4 je na slunném svahu cca 40m od silnice. Nezbytný pěší výstup k chatě je... více >>

Vybavení a služby

Horská chata č.4 je nově vkusně a účelně zrenovována, pronajímá se celá a tím nabízí absolutní soukromí. Poskytuje možnost uytování pro 12 osob ve 3 neprůchozích ložnicích. Centrem chaty je prostorný obývací pokoj s posezením, krbovými kamny a jídelnou, který je propojený s moderní kuchyní. Velkým francouzským oknem se z obývacího pokoje vychází na dřevěnou terasu se... více >>

Rekreace a služby v okolí

Nádherné údolí s kvalitními sjezdovkami a současně výhodná vzdálenost od mnoha atraktivních turistických cílů učinily z Petříkova jednu z nejoblíbenějších rekreačních oblastí v Jeseníkách. Přímo v obci najdete 5 lyžařských vleků (dosažitelných z horské chaty č.4 na lyžích), jeden z nich je v létě upravem na bobovou dráhu. Dalších 10 vleků a lanovek najdete v okruhu 3... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: andrea slezakova
Informace poskytnul: jan vaněk
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz