Horská chata Lada

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Loučná pod Klínovcem
Adresa: 
Loučná pod Klínovcem 98
Telefon: 
+420-604 284 332, 602 932 597
Web adresa:
horskachatalada.cz
www.ceskehory.cz/chata-lada

kapacita  kapacita: 36 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  1000 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Klínovec počasí Klínovec

počasí Loučná pod Klínovcem počasí Loučná pod Klínovcem


Poloha a dosažitelnost
Horská chata LADA se nachází v nadm. výšce 1000 metrů. Pro svou vynikající polohu bezprostředně u lyžařských vleků je vyhledávaným místem milovníků zimních sportů a turistiky. Příjezdové cesty k chatě jsou denně upravovány, v blízkosti 200m se nachází autobusová zastávka. Chata leží 50m od hlavní silnice Vejprty - Boží Dar (poblíž hotelu Nástup).
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování rodinného rázu ve 2, 3, 4 a 5 ti lůžkových pokojích s teplou i studenou vodou. WC a sprchy jsou na patře, v těsné blízkosti pokojů. WiFi zdarma. Večer je možné příjemné posezení společenské místnosti s krbovými kamny a TV. Hosté zde mohou příjemně prožít čas a vychutnat při tom všechny možnosti, které jim nabízí jak samotná Chata LADA, tak i její okolí.
Rekreace a služby v okolí
V této oblasti Krušných hor jsou dobré sněhové podmínky, udržované lyžařské sjezdovky, běžkařské a turistické stezky. Zimní rekreační středisko Klínovec nabízí široké možnosti pro sjezdové lyžování, jak pro náročné lyžaře, tak i pro začátečníky - lyžařská škola. Parkoviště přímo u objektu. Návštěvníci mohou navštívit vyhřívaný bazén nedalekého hotelu ... více >>
Provozovatel: Ing. Josef ROZÍNEK
Informace poskytnul: Ing. Josef Rozínek
TOPlist