Horská chata Lada

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horská chata LADA se nachází v nadm. výšce 1000 metrů. Pro svou vynikající polohu bezprostředně u lyžařských vleků je vyhledávaným místem milovníků zimních sportů a turistiky. Příjezdové cesty k chatě jsou denně upravovány, v blízkosti 200m se nachází autobusová zastávka. Chata leží 50m od hlavní silnice Vejprty - Boží Dar (poblíž hotelu Nástup).
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování rodinného rázu ve 2, 3, 4 a 5 ti lůžkových pokojích s teplou i studenou vodou. WC a sprchy jsou na patře, v těsné blízkosti pokojů. WiFi zdarma. Večer je možné příjemné posezení společenské místnosti s krbovými kamny a TV. Hosté zde mohou příjemně prožít čas a vychutnat při tom všechny možnosti, které jim nabízí jak samotná Chata LADA, tak i její okolí.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V této oblasti Krušných hor jsou dobré sněhové podmínky, udržované lyžařské sjezdovky, běžkařské a turistické stezky. Zimní rekreační středisko Klínovec nabízí široké možnosti pro sjezdové lyžování, jak pro náročné lyžaře, tak i pro začátečníky - lyžařská škola. Parkoviště přímo u objektu. Návštěvníci mohou navštívit vyhřívaný bazén nedalekého hotelu Nástup. Středisko zimních sportů Oberwiesental - SRN je vzdálen 3km, Karlovy Vary 35km. Pěší přechod do SRN 1km. Z hraničního přechodu Boží Dar je Chata LADA vzdálena cca 5km směr Klínovec - Vejprty.
TOPlist