PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krušné hory » Ubytování » Stříbrná » Horská chata Hugo

Horská chata Hugo

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Stříbrná
Adresa: 
Stříbrná 351
Web adresa:
www.ceskehory.cz/horskachatahugo
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 18 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 592 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Bublava

počasí Kraslice

Bublava hlásí 25 - 40 cm sněhu, Typ sněhu: firn

Wi-Fi

Po domluvě

Ubytování v luxusně vybavených apartmánech typické krušnohorské roubenky. Všem obyvatelům apartmánů je pak k dispozici velká společenská místnost s krbem. Všechny apartmány jsou nekuřácké.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Horská chata se nachází v obci Stříbrná v Krušných horách. Penzion disponuje vlastními parkovacími místy. Parkování je zahrnuto v ceně ubytování.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Horská chata Hugo nabízí možnost ubytování ve třech samostatných, luxusně vybavených apartmánech s kuchyní a sociálním zařízením. Všem obyvatelům apartmánů je pak k dispozici velká společenská místnost s krbem. Všechny apartmány jsou nekuřácké. Ubytovaní hosté mohou využít bezplatného připojení k internetu. Každý z apartmánů je vybaven jedním televizorem. Televizor je... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Po dohodě je možné využít instruktora lyžování a snowboardu, který je schopen naučit lyžovat jak děti, tak dospělé. Po dohodě je také možné využít průvodce, který s Vámi absolvuje vybranou trasu a poskytne Vám informace o místních zajímavostech. Známe každý kout našeho krásného okolí, proto si můžeme dovolit poradit Vám s výběrem cyklistických a lyžařských... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jiří Schilbach
Informace poskytnul: horskachatahugo
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz