TOPlist

Horská chata Hugo

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Apartmán Lukas - 4 osoby
Běžná cena 1 400 Kč
6 a více dnů 1 260 Kč
Vánoce 1 680 Kč

Apartmán Eva - 8 osob
Běžná cena 2 800 Kč
6 a více dnů 2 520 Kč
Vánoce 3 360 Kč

Apartmán Laura - 6 osob
Běžná cena 2 100 Kč
6 a více dnů 1 890 Kč
Vánoce 2 520 Kč

Přistýlka 200 Kč
Letní sezona - ceny
Apartmán Lukas - 4 osoby
Běžná cena 1 400 Kč
6 a více dnů 1 260 Kč

Apartmán Eva - 8 osob
Běžná cena 2 800 Kč
6 a více dnů 2 520 Kč

Apartmán Laura - 6 osob
Běžná cena 2 100 Kč
6 a více dnů 1 890 Kč

Přistýlka 200 Kč
Další informace:
Uvedené ceny platí pouze pokud si u nás rezervujete pobyt minimálně na 2 dny. Kratší pobyt lze realizovat pouze po dohodě, nicméně cena bude navýšena o poplatek za úklid, který činí 100 Kč/ noc

Obdobím Vánoc míníme dobu od 20.12. do 2.1. V tomto období se ceny nemění ani v případě dlouhodobých pobytů.

Vratná kauce činí 2000 Kč. Kauce slouží jako záloha na úhradu případných škod na vybavení apartmánu.

Domácí mazlíčci jsou možní. Předpokládáme však, že majitelé zajistí slušné chování svých miláčků. Cena 100 Kč/noc.

Pokud jsou Vaše ratolesti ještě malé, jistě přijde vhod zapůjčení dětské postýlky a jídelní židličky. Tato služba je poskytována zdarma. Ubytovací zařízení je vybaveno dětskými knížkami, hrami a hračkami, a to jak na hru v interiéru, tak pro řádění venku. K tomu je vhodný zejména rozsáhlý rovný pozemek, který k penzionu náleží.

Součástí výbavy je povlečení, které společně s ručníky měníme 1x za týden. Na požádání lze vyměnit i dříve.

Sociální zařízení je rovněž základně vybaveno mycími a hygienickými prostředky.

Platba za rezervaci probíhá bezhotovostním převodem. Hradí se vždy 100% ceny pobytu.

Storno rezervace lze provést výhradně písemnou formou na e-mail: chata.hugo@seznam.cz. V případě provedení storna více než 22 dní před zahájením pobytu je 100% zaplaceného pobytu. V případě storna 21–7 dní před zahájením pobytu je účtován storno poplatek ve výši 50% uhrazené částky. V případě storna méně než 7 dní před zahájením pobytu je účtován storno poplatek ve výši 100% uhrazené částky. Vrácení platby provedeme do 7 dnů od obdržení e-mailu o stornu rezervace.
Stravování
Penzion nenabízí službu stravování, nicméně v blízkém okolí je několik možností, kde se dobře najíte a napojíte. O těchto možnostech Vám rádi povíme.

Prostorné kuchyně s jídelním koutem jsou kompletně vybavené. Disponují sklokeramickou varnou deskou, lednicí, myčkou na nádobí, mikrovlnnou troubou i rychlovarnou konvicí. K dispozici je základní sada nádobí. Není nutné s sebou vozit např. koření, sůl a cukr.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz