TOPlist

Horská chata Hugo

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horská chata se nachází v obci Stříbrná v Krušných horách. Penzion disponuje vlastními parkovacími místy. Parkování je zahrnuto v ceně ubytování.
Vybavení a služby
Horská chata Hugo nabízí možnost ubytování ve třech samostatných, luxusně vybavených apartmánech s kuchyní a sociálním zařízením. Všem obyvatelům apartmánů je pak k dispozici velká společenská místnost s krbem. Všechny apartmány jsou nekuřácké. Ubytovaní hosté mohou využít bezplatného připojení k internetu. Každý z apartmánů je vybaven jedním televizorem. Televizor je součástí také společenské místnosti. Apartmán Lukas - pro 4 osoby. Prostorná kuchyň s jídelním koutem je kompletně vybavena. Na prostornou kuchyň s jídelnou navazují vchody do dvou menších samostatných ložnic s manželským dvoulůžkem. Sociální zařízení. Apartmán Eva - pro 8 osob, přičemž do každé z místností je po dohodě možné umístit ještě přistýlky. Prostorná kuchyň s jídelním koutem je kompletně vybavena. Apartmán zahrnuje dvě ložnice. Modrá ložnice je zařízená manželským lůžkem. Žlutá ložnice je krom manželské postele vybavena ještě rozkládacím gaučem. Třetí místností apartmánu je velký obývací pokoj s jídelním stolem a rozkládacím gaučem. Sociální zařízení Apartmán Laura - pro 6 osob. Po dohodě je možné rovněž zajistit přistýlky. Kuchyň je kompletně vybavena. Obývací pokoj je vybaven rozkládací sedací soupravou, konferenčním stolkem a obývací stěnou. Ložnice se nachází o podlaží níže a sestává ze dvou částí. Hlavní část ložnice je vybavena manželskou postelí. Na tuto část pak navazuje malá ložnice se dvěma samostatnými lůžky. Sociální zařízení. Po dohodě je možné využít venkovní krb ke grilování. Adekvátně k počtu osob a délce pobytu obdržíte dříví na zátop.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Po dohodě je možné využít instruktora lyžování a snowboardu, který je schopen naučit lyžovat jak děti, tak dospělé. Po dohodě je také možné využít průvodce, který s Vámi absolvuje vybranou trasu a poskytne Vám informace o místních zajímavostech. Známe každý kout našeho krásného okolí, proto si můžeme dovolit poradit Vám s výběrem cyklistických a lyžařských tras. Chápeme, že zajištění a transport potravin z bydliště do apartmánu může být nekomfortním prvkem Vašeho pobytu, proto nabízíme zajištění této nepopulární aktivity, pokud nám po potvrzené rezervaci napíšete do e-mailu seznam nákupu.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz