České hory » Šumava » Ubytování » Kůsov » Horská chalupa - Kůsov

Horská chalupa - Kůsov

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Kůsov u Zadova
Adresa: 
Kůsov 243
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-241 440 126, 724 102 501
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+420-241 440 133
Web adresa:
www.skitur.cz
www.ceskehory.cz/chalupakusov

kapacita  kapacita: 11 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  850 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Zadov počasí Zadov


Poloha a dosažitelnost
Ideální místo pro cykloturistiku a turistiku, situované 2km od lyžařského a turistického centra jihozápadní Šumavy - Churáňova, cca 30km od turistického přechodu do bavorského Finsterau.Vzdálenost z Prahy 150km. Dostupné přímou autobusovou linkou z Prahy do osady Kůsov (300m) nebo obce Stachy (4km). Možno využít dopravu cyklobusem (léto) nebo skibusem (zima)CK Skitur ... více >>
Vybavení a služby
6 a 3 lůžkový pokoj, další 2 lůžka v průchozí části podkroví, vybavená kuchyně s krbem, prostor na uložení kol, ústřední topení, TV, koupelna s WC, ohniště na grilování, venkovní bazén (6 x 12), lyžařský vlek u chalupy (80m).
Rekreace a služby v okolí
2km od lyžařského střediska Churáňov, turistické, běžkařské a cyklistické trasy.
Provozovatel: SKITUR s.r.o.
Informace poskytnul: Stanislav Švarc
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacho serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz