PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Kůsov » Horská chalupa - Kůsov

Horská chalupa - Kůsov

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Kůsov u Zadova
Adresa: 
Kůsov 243
Web adresa:
www.ceskehory.cz/chalupakusov
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 11 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 850 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Zadov počasí Zadov

Zadov hlásí 20 - 50 cm sněhu, Typ sněhu: prachový

Po domluvě

Ideální místo pro lyžování a cykloturistiku 2km od lyžařského a turistického centra jihozápadní Šumavy Churáňova, 30km od hraničního přechodu do Finsterau. 3 a 8mi lůžkový pokoj, 2 lůžka v průchozí části podkroví, kuchyň s krbem, ustř. topení, TV, 2 koupelny s WC, ohniště na grilování, bazén 6x12m.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ideální místo pro cykloturistiku a turistiku, situované 2 km od lyžařského a turistického centra jihozápadní Šumavy - Churáňova, cca 30 km od turistického přechodu do bavorského Finsterau. Vzdálenost z Prahy 150 km. Dostupné přímou autobusovou linkou z Prahy do osady Kůsov (300 m) nebo obce Stachy (4 km). Možno využít dopravu cyklobusem (léto) nebo skibusem (zima)... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

6 a 3 lůžkový pokoj, další 2 lůžka v průchozí části podkroví, vybavená kuchyně s krbem, prostor na uložení kol, ústřední topení, TV, koupelna s WC, ohniště na grilování, venkovní bazén (6x12m), lyžařský vlek u chalupy (80 m).

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

2 km od lyžařského střediska Churáňov, turistické, běžkařské a cyklistické trasy.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: SKITUR s.r.o.
Informace poskytnul: Stanislav Švarc
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz