PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Horská chalupa - Kůsov

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ideální místo pro cykloturistiku a turistiku, situované 2 km od lyžařského a turistického centra jihozápadní Šumavy - Churáňova, cca 30 km od turistického přechodu do bavorského Finsterau. Vzdálenost z Prahy 150 km. Dostupné přímou autobusovou linkou z Prahy do osady Kůsov (300 m) nebo obce Stachy (4 km). Možno využít dopravu cyklobusem (léto) nebo skibusem (zima) prostřednictvím CK Skitur s.r.o. ( www.skitur.cz ) - odjezd každou sobotu (po dohodě pátek) z Prahy 4 - metro C (Budějovická) po trase Praha - Benešov - Tábor - Písek - Strakonice - Kůsov nebo Praha - Dobříš - Tábor - Písek - Strakonice - Kůsov.
Vybavení a služby
6 a 3 lůžkový pokoj, další 2 lůžka v průchozí části podkroví, vybavená kuchyně s krbem, prostor na uložení kol, ústřední topení, TV, koupelna s WC, ohniště na grilování, venkovní bazén (6x12m), lyžařský vlek u chalupy (80 m).

Pobyt se psem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
2 km od lyžařského střediska Churáňov, turistické, běžkařské a cyklistické trasy.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz