Horská chalupa - Kůsov

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
1-4 osoby: 1.200,- Kč/chalupa/noc
5-8 osob: 1.900,- Kč/chalupa/noc
9-11 osob: 2.300,- Kč/chalupa/noc
Letní sezona - ceny
1-4 osoby: 1.200,- Kč/chalupa/noc
5-8 osob: 1.900,- Kč/chalupa/noc
9-11 osob: 2.300,- Kč/chalupa/noc
Slevy:
Děti do 6 let ubytované s rodiči jsou ZDARMA,
-10 % od 3.pobytu.
Další informace:
Cena zahrnuje nájem pro odpovídající počet osob včetně spotřeby el. energie a povlečení.
Cena nezahrnuje kauci 300,- Kč za osobu a pobyt, vratnou při předání nepoškozených a uklizených prostor. Poplatek z přechodného ubytování 15 Kč za osobu a noc starší 15 let. Osoby nad 70 let poplatek nehradí. Více na www.skitur.cz ,
http://skitur.cz/zajezdy/ceska-republika/
Stravování
Možnost vaření. Eventuální stravování v hotelu 300 m od chalupy.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz