Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz
PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Beskydy » Ubytování Horní Lomná

Ubytování - Horní Lomná

Ubytování Horní Lomná - výběr kategorie ubytování:
Vše (2)
Hotely (0)
Apartmány (0)
Horské chaty (0)
Penziony (0)
Ubytovny (0)
Kempy (0)
Ubytování v soukromí (0)
Malá obec Horní Lomná tvoří s Dolní Lomnou malebné 13 km dlouhé údolí v Beskydech. Obec je velmi vyhledávanou turistickou lokalitou, neboť se nachází v blízkosti destinací Velký Polom, Slavíč, Visaláje. Sportovní vyžití zajišťuje několik bazénů v obci.
Více o místě Horní Lomná Horní Lomná - Zajímavosti v okolí
Relax u Zajonca
Kategorie ubytování: Rekreační středisko
Lokalita: Horní Lomná
Středisko je položeno v nejkrásnější dolině Beskyd, na úpatí kouzelně propojených kopců a hor a komplexně zabezpečuje Další » rekreační, turistické a oddechové služby.
35 lůžek
35 lůžek
Orientační cena lůžko/noc:
275 Kč bez stravování
275 Kč bez stravování
275 Kč bez stravování
Chata pod Loučkou - ubytování Horní Lomná
Kategorie ubytování: Chata/Chalupa
Lokalita: Horní Lomná
Stylové ubytování v nové chatě pro 12 osob v Horní Lomné. Ideální místo pro rodinnou dovolenou, relaxaci a načerpání Další » nových sil. Vesnička Horní Lomná se nachází v nejdelším údolí Beskyd a nádherná příroda vybízí k mnoha aktivním formám odpočinku.
12 lůžek
12 lůžek
Databáze ubytování obsahuje přímé kontakty na vlastníky ubytování v Horní Lomné. Rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X