PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Beskydy » Ubytování » Horní Lomná » Chata pod Loučkou - ubytování Horní Lomná

Chata pod Loučkou - ubytování Horní Lomná

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Horní Lomná
Adresa: 
Horní Lomná 37, 739 82 Jablunkov
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-602 722 120
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chatapodlouckou.cz www.ceskehory.cz/chatapodlouckou
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 500 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Dolní Lomná

Stylové ubytování v nové chatě pro 12 osob v Horní Lomné. Ideální místo pro rodinnou dovolenou, relaxaci a načerpání nových sil. Vesnička Horní Lomná se nachází v nejdelším údolí Beskyd a nádherná příroda vybízí k mnoha aktivním formám odpočinku.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Nejlépe se zorientuje, pokud navštívíte naše webowé stránky. Autem: Dojezd po silnici je možný pouze od mezinárodní komunikace I/11: na sjezdu u obce Bocanovice se dáte ve směru Dolní/Horní Lomná. Poté pokračujte přes Dolní Lomnou až do Horní Lomné - zde u autobusové zastávky Horní Lomná, koupaliště pojedete rovně (hlavní cesta se točí doleva) a pokračujte ještě... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chatka Pod Loučkou v Horní Lomné Vám nabízí ubytování v nově postavené chatě v tradičním horalském stylu s kapacitou 12 osob a s kompletně zařízeným zázemím. Ložnice a pokoje: V přízemí chaty jsou Vám k dispozici: útulný, ale prostorný obývací pokoj s televizí, DVD přehrávačem a satelitními programy, kompletně vybavená kuchyňka, jídelní pokoj se stolem pro 12 osob,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Vesnička Horní Lomná se nachází v nejdelším údolí Beskyd. Nádherná příroda Beskyd vybízí k mnoha aktivním formám odpočinku. Chata je otočena horami ze všech stran, které nabízí množství krásných tras a výhledů. V blízkosti je také prales Mionší s naučnou stezkou. Svou délkou je údolí Lomné ideální na projížďky na kole. V létě je silnice doslova poseta cyklisty.... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Pod Loučkou, s.r.o.
Informace poskytnul: Adam Bartnicki
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz