České hory » Krkonoše » Ubytování » Harrachov » Harrachovská chalupa

Harrachovská chalupa

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Harrachov
Adresa: 
Harrachov 258
Telefon: 
+420-602 220 868, 602 315 641
Web adresa:
www.pelisek.com
www.ceskehory.cz/harrachovska

kapacita  kapacita: 21 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  700 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Harrachov počasí Harrachov


Poloha a dosažitelnost
Chata pro rodiny s dětmi,sportovce i ostatní milovníky hor s venkovním bazénem a dětským hřištěm leží v krásném klidném místě Harrachova (Hřebenka) s výhledem na Čertovu horu a skokanské můstky, v blízkosti sjezdovek. Snadná dostupnost autem i v zimě, včetně parkování u objektu. V okruhu 100m je půjčovna lyží a horských kol,veřejná sauna, vířivka i krytý bazén, dětská lyžařská školka, několik restaurací, obchody..
Vybavení a služby
Chalupa má 5 apartmánů (2,4,4,5 a 6 lůžkový), vybavených kuchyňkou, soc.zařízením SAT-TV, internet WiFi. Společenská místnost, hala s krbem, herna pro děti. Venku soukromá zahrada s terasou a bazénem, pro děti jsou připraveny houpačky, klouzačka a pískoviště. Objekt je pronajímán jak po apartmánech, tak jako celek.
Rekreace a služby v okolí
Harrachov je díky své vybavenosti velice oblíbeným rekreačním centrem jak pro zimní, tak pro letní rekreaci. Lyžařské možnosti pro začátečníky i pokročilé(lanovka na Čertovu horu cca 350 m (v létě kola zdarma)),běžkařské tratě, bobová dráha,lanové centrum,dětská hřiště a trampoliny, terénní koloběžky,čtyřkolky, bowling, horolezecké stěny, b.jumping,golf,tenis, pivní ... více >>
Provozovatel: Ing. Pavel Polák
Informace poskytnul: Ing. Pavel Polák
TOPlist