Poloha a dosažitelnost

Chata pro rodiny s dětmi,sportovce i ostatní milovníky hor s venkovním bazénem a dětským hřištěm leží v krásném klidném místě Harrachova (Hřebenka) s výhledem na Čertovu horu a skokanské můstky, v blízkosti sjezdovek. Snadná dostupnost autem i v zimě, včetně parkování u objektu. V okruhu 100m je půjčovna lyží a horských kol,veřejná sauna, vířivka i krytý bazén, dětská lyžařská školka, několik restaurací, obchody..

  Vybavení a služby

Chalupa má 5 apartmánů (2,4,4,5 a 6 lůžkový), vybavených kuchyňkou, soc.zařízením SAT-TV, internet WiFi. Společenská místnost, hala s krbem, herna pro děti. Venku soukromá zahrada s terasou a bazénem, pro děti jsou připraveny houpačky, klouzačka a pískoviště. Objekt je pronajímán jak po apartmánech, tak jako celek.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Harrachov je díky své vybavenosti velice oblíbeným rekreačním centrem jak pro zimní, tak pro letní rekreaci. Lyžařské možnosti pro začátečníky i pokročilé(lanovka na Čertovu horu cca 350 m (v létě kola zdarma)),běžkařské tratě, bobová dráha,lanové centrum,dětská hřiště a trampoliny, terénní koloběžky,čtyřkolky, bowling, horolezecké stěny, b.jumping,golf,tenis, pivní lázně... a spousta dalších atrakcí. 100 m od chalupy je veřejná sauna, vířivka a krytý bazén, půjčovna lyží,kol, restaurace i obchody..

Zpět


TOPlist
  Harrachovská chalupa
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Harrachovská chalupa
Ceník ubytování a stravování