PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Beskydy » Ubytování » Velké Karlovice » Dvůr u kříža

Dvůr u kříža

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Velké Karlovice
Adresa: 
Velké Karlovice
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-731 429 840, 571 444 200
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.dvurukriza.cz www.ceskehory.cz/dvurukriza
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
Dvůr u kříža je zeměděl.usedlost.V jedné z budov jsou tři samostatné pokoje. Přízemní pokoj je s krbem a pecí,v podkroví jsou dva pokoje.Celkem je v pokojích 12 lůžek(3x2-4 lůžka).Každý pokoj má vlastní soc.zařízení a kuch.kout.K dispozici je sauna.Ve dvoře se chovají koně,ovce-vhodné pro děti.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Dvůr u kříža se nachází téměř ve středu obce Velké Karlovice, v blízkosti hlavní cesty (směr Makov - SK). Areál je obklopen loukami a nedaleko je les. Do 1km je zastávka autobusu i vlaku. Přístup je výborný během celého roku.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Všechny tři pokoje jsou vybaveny kvalitním nábytkem. Kromě skříněk, stolu a žídlí jsou v každém pokoji dvě dvoulůžka, v přízemním pokoji je páté lůžko na peci. Mají vlastní sociální zařízení (WC, sprch.kout a umyvadlo) a vybavený kuch.kout s umyvadlem, el.vařičem, ledničkou, mikrovlnkou, varnou konvicí. K dispozici je i barevné TV.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Ubytování je možné po celý rok. Jednak jsou zde v okolí vhodné podmínky letní turistiky - pěší i cyklo - kvalitní cyklostezky. V zimě jsou dostupné v okruhu 5km lyž.vleky, nejbližší je přes cestu - 100m. Běžkařská stopa je 50m. Okolní louky a les jsou vhodné pro rodiny s dětmi, k dispozici je venkovní ohniště. V nedalekých střediscích a hotelích se nabízejí kvalitní... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: ing.Jana Křenková
Informace poskytnul: Křenková Jana
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz