Poloha a dosažitelnost

Dvůr u kříža se nachází téměř ve středu obce Velké Karlovice, v blízkosti hlavní cesty (směr Makov - SK). Areál je obklopen loukami a nedaleko je les. Do 1km je zastávka autobusu i vlaku. Přístup je výborný během celého roku.

  Vybavení a služby

Všechny tři pokoje jsou vybaveny kvalitním nábytkem. Kromě skříněk, stolu a žídlí jsou v každém pokoji dvě dvoulůžka, v přízemním pokoji je páté lůžko na peci. Mají vlastní sociální zařízení (WC, sprch.kout a umyvadlo) a vybavený kuch.kout s umyvadlem, el.vařičem, ledničkou, mikrovlnkou, varnou konvicí. K dispozici je i barevné TV.

  Rekreace a služby v okolí

Ubytování je možné po celý rok. Jednak jsou zde v okolí vhodné podmínky letní turistiky - pěší i cyklo - kvalitní cyklostezky. V zimě jsou dostupné v okruhu 5km lyž.vleky, nejbližší je přes cestu - 100m. Běžkařská stopa je 50m. Okolní louky a les jsou vhodné pro rodiny s dětmi, k dispozici je venkovní ohniště. V nedalekých střediscích a hotelích se nabízejí kvalitní wellnes služby. Ve dvoře se chovají koně a ovce. Pro zájemce je možnost i projížďky na koni v ohradě.

Zpět


TOPlist
  Dvůr u kříža Velké Karlovice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Dvůr u kříža
Ceník ubytování a stravování