Dvůr u kříža

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Dvůr u kříža se nachází téměř ve středu obce Velké Karlovice, v blízkosti hlavní cesty (směr Makov - SK). Areál je obklopen loukami a nedaleko je les. Do 1km je zastávka autobusu i vlaku. Přístup je výborný během celého roku.
Vybavení a služby
Všechny tři pokoje jsou vybaveny kvalitním nábytkem. Kromě skříněk, stolu a žídlí jsou v každém pokoji dvě dvoulůžka, v přízemním pokoji je páté lůžko na peci. Mají vlastní sociální zařízení (WC, sprch.kout a umyvadlo) a vybavený kuch.kout s umyvadlem, el.vařičem, ledničkou, mikrovlnkou, varnou konvicí. K dispozici je i barevné TV.
Rekreace a služby v okolí
Ubytování je možné po celý rok. Jednak jsou zde v okolí vhodné podmínky letní turistiky - pěší i cyklo - kvalitní cyklostezky. V zimě jsou dostupné v okruhu 5km lyž.vleky, nejbližší je přes cestu - 100m. Běžkařská stopa je 50m. Okolní louky a les jsou vhodné pro rodiny s dětmi, k dispozici je venkovní ohniště. V nedalekých střediscích a hotelích se nabízejí kvalitní wellnes služby. Ve dvoře se chovají koně a ovce. Pro zájemce je možnost i projížďky na koni v ohradě.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz