PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jeseníky » Ubytování » Dolní Hedeč » Dolní Hedeč 11

Dolní Hedeč 11

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Králíky, Dolní Hedeč
Adresa: 
Dolní Hedeč č.p. 11
Web adresa:
www.ceskehory.cz/chalupadolnihedec
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 14 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 750 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Dolní Morava

počasí Králíky

Po domluvě

Chalupa u Králík, ski Dolní Morava 9km, ski Bukovka 6km (Červená Voda), 4 ložnice, 14 lůžek, 2x WC, 2x koupelna, velká společenská místnost, velký kuchyně, celoročně vytápěná.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa leží v horní části Dolní Hedče u kláštera (Králíky), na konci obce. Je situována přímo u příjezdové cesty, parkování před chalupou.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Kompletně vybavená chalupa, velká kuchyně - elektrická trouba, varná deska, elektrický gril, toustovač, topinkovač, mikrovlnná trouba, varná konvice, lednice. Společenská místnost: stůl pro 14 osob, stůl pro 4 osoby, gauč, šipky, barový pult pro 4 osoby - tři oddechové zony. Ložnice: 4 ložnice, každá se svým vstupem (nejsou průchozí), u každé postele zásuvka,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Klidná část obce Dolní Hedeč, restaurace Kačenka 300m, restaurace Panský dům - klášter 600m, dále vše v Králíkách 2km od chalupy, bankomat, obchody, restaurace, kino.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Andrea Jiráková
Informace poskytnul: Andrea Jiráková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz