Chaty u Radima

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Podlesí u Světlé Hory + Karlov pod Pradědem
Adresa: 
Podlesí u Světlé Hory + Karlov pod Pradědem
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 371 575
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chatyuradima.estranky.cz www.ceskehory.cz/chatyuradima
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 700 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Praděd počasí Praděd

počasí Karlov pod Pradědem počasí Karlov pod Pradědem

Po domluvě

Chata v Podlesí pro 10 osob, s vlastním horským rybníkem s čistou vodou, vhodným ke koupání, v klidném prostředí velkého soukromého pozemku u lesa, vzdálená 7km od Karlova pod Pradědem a 5km od rozcestí Hvězda u Pradědu + Chata v Karlově pod Pradědem pro 8 osob u lyžařských vleků

Silvestr 2020 / 2021

Ubytovací zařízení disponuje volnou kapacitou pro Silvestr 2020
Přivítejte příchod Nového roku 2021 v objektu Chaty u Radima

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Fotogalerie objektů uvedena na vlastních stránkách www.chatyuradima.estranky.cz. Prvni chata se nachází v obci Podlesí, vzdálené 6km od Karlovy Studánky a Karlova pod Pradědem. Poloha: 50.0437261N , 17.3494600E. Chata je umístěna v klidné chatové oblasti na okraji lesa.K objektu patří oplocený hektarový pozemek s vlastním čtvrthektarovým rybníkem s čistou vodou a... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Celková kapacita chaty v Podlesí je 10 lůžek. Pokoje 2x dvoulůžkový,1x šestilůžkový.V přízemí je společenská místnost se třemi prostornými sedačkami, BTV. K dispozici je vybavený kuchyňský kout včetně mikrovlnné trouby, remosky, varné konvice a lednice s velkym mrazákem. Sociální zařízení - koupelna s vanou, samostatné WC. Topení - výkonné kamna nebo elektrické... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Aktivity - lyžování: V Karlově pod Pradědem je cca 20 vleků, další možnosti lyžování jsou na Pradědu – Ovčárně vzdáleném 12km, kde je cca 6 vleků, s lyžováním až do velikonoc. V Podlesí pod Pradědem lyžování 3km zasněžovaná sjezdovka Suchá Rudná a Andělská Hora viz. http://www.annaberg.cz/ • Koupání: Bruntál wellnesscentrum (vířivky, protiproud, plavecký bazén) viz.... více >>

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Radim Žert
Informace poskytnul: Radim Žert
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz