Chaty u Radima - Poloha, Služby, Okolí

Chaty u Radima

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
I. První chata se nachází v obci Karlov pod Pradědem, v centru Hrubého Jeseníku. Chata je vyjímečná svým umístěním ve vzdálenosti 50 a 100 metrů od dvou lyžařských vleků. Je situována mimo hlavní cestu s bezproblémovým dojezdem až k chatě. Fotogalerie objektu uvedena na vlastních stránkách www.chatyuradima.estranky.cz II. Druhá chata se nachází v obci Podlesí, vzdálené 6 km od Karlovy Studánky a Karlova pod Pradědem.Chata je umístěna v klidné chatové oblasti na okraji lesa.K objektu patří oplocený hektarový pozemek s vlastním čtvrthektarovým rybníkem s čistou vodou a malým jezírkem . Chata nabízí výjimečné prostředí pro pohodovou rekreaci. Fotogalerie objektu uvedena na vlastních stránkách www.chatyuradima.estranky.cz
Vybavení a služby
I. Celková kapacita chaty v Karlově je 8 lůžek. Pokoje jsou 2x dvoulůžkový a 1x čtyřlůžkový. V přízemí je společenská místnost s krbovými kamny, BTV, satelitem a radiomagnetofonem. K dispozici je vybavený kuchyňský kout včetně mikrovlnné trouby,remosky, varné konvice, sendvičovače a velké lednice s mrazákem. Sociální zařízení - WC je samostatné, oddělené od koupelny se sprchovým koutem Topení - výkonné krbové kamna nebo elektrické přímotopy ve všech místnostech. Před chatou je ohniště s posezením, dále velké parkoviště pro 6 aut. II. Celková kapacita chaty v Podlesí je 10 lůžek.Pokoje 2x dvoulůžkový,1x šestilůžkový.V přízemí je společenská místnost se třemi prostornými sedačkami, BTV, satelitem a domácím kinem. K dispozici je vybavený kuchyňský kout včetně mikrovlnné trouby,pečící trouby,remosky, varné konvice a lednice s mrazákem. Sociální zařízení- koupelna s vanou, samostatné WC Topení- výkonné kamna nebo elektrické přímotopy ve všech místnostech Před chatou je terasa s výhledem na vodní plochu s čistou vodou z prameniště,ohniště s posezením,velké parkoviště.Klienti mají k dispozici zahradní nábytek,gril, zahradní houpačku,volejbalová síť,velký basketbalový koš,malé fotbalové branky,pískoviště pro děti.K objektu patří dva rybníky s ostrůvkem a s čistou vodou, vhodné ke koupání a projízďkám po vodě s novou pramicí.Na pozemku je horský potok s průzračně čistou vodou.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Aktivity-Lyžování: V Karlově pod Pradědem je cca 20 vleků,další možnosti lyžování jsou na Pradědu–Ovčárně vzdáleném 12km, kde je cca 6 vleků, s lyžováním až do velikonoc.V Podlesí pod Pradědem lyžování 3 km zasněžovaná sjezdovka Suchá Rudná a Andělská Hora viz. http://www.annaberg.cz/. -Koupání:Bruntál wellnesscentrum /vířivky, protiproud, plavecký bazén/ viz. http://www.wellnessbruntal.cz/ V lázních Karlova Studánka je skvělý relaxační bazén s ostrými tryskami, protiproudem a příjemně teplou vodou viz. http://www.k.studanka.cz/. V létě koupání na přehradě Slezská Harta,voda bez sinic. Tipy na výlet: Lázně Karlova Studánka, přírodní rezervace Praděd s nadmořskou výškou 1492m.n.m., vodopády v údolí Bílé Opavy,Rešovské vodopády,hrad Sovinec, zámek Bruntál atd.
TOPlist