Chaty u Radima

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Fotogalerie objektů uvedena na vlastních stránkách www.chatyuradima.estranky.cz. Prvni chata se nachází v obci Podlesí, vzdálené 6km od Karlovy Studánky a Karlova pod Pradědem. Poloha: 50.0437261N , 17.3494600E. Chata je umístěna v klidné chatové oblasti na okraji lesa.K objektu patří oplocený hektarový pozemek s vlastním čtvrthektarovým rybníkem s čistou vodou a malým jezírkem. Chata nabízí výjimečné prostředí pro pohodovou rekreaci. Druha chata se nachází v obci Karlov pod Pradědem, v centru Hrubého Jeseníku.Chata je vyjímečná svým umístěním u lyžařských vleků.Je situována mimo hlavní cestu s bezproblémovým dojezdem až k chatě. Poloha:50.0183758N, 17.3036747E.
Vybavení a služby
Celková kapacita chaty v Podlesí je 10 lůžek. Pokoje 2x dvoulůžkový,1x šestilůžkový.V přízemí je společenská místnost se třemi prostornými sedačkami, BTV. K dispozici je vybavený kuchyňský kout včetně mikrovlnné trouby, remosky, varné konvice a lednice s velkym mrazákem. Sociální zařízení - koupelna s vanou, samostatné WC. Topení - výkonné kamna nebo elektrické přímotopy ve všech místnostech. Před chatou je terasa s výhledem na vodní plochu s čistou vodou z prameniště, ohniště s posezením, velké parkoviště. Klienti mají k dispozici zahradní nábytek, gril, zahradní houpačku, volejbalová sít, malé fotbalové branky, pískoviště pro děti. K objektu patří dva rybníky s ostrůvkem a s čistou vodou, vhodné ke koupání a projízďkám po vodě s novou pramicí. Na pozemku je horský potok s průzračně čistou vodou. Hektarovy pozemek je cely oploceny a je primo u lesa. Celková kapacita chaty v Karlově je 8 lůžek. Pokoje jsou 2x dvoulůžkový a 1x čtyřlůžkový. V přízemí je společenská místnost s krbovými kamny, BTV. K dispozici je vybavený kuchyňský kout včetně mikrovlnné trouby, remosky, varné konvice, sendvičovače a velké lednice s mrazákem. Sociální zařízení - WC je samostatné, oddělené od koupelny se sprchovým koutem. Topení - výkonné krbové kamna nebo elektrické přímotopy ve všech místnostech. Před chatou je ohniště s posezením, dále velké parkoviště. Chata je u lesa s vyhledem do udoli.

Pobyt se psem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Aktivity - lyžování: V Karlově pod Pradědem je cca 20 vleků, další možnosti lyžování jsou na Pradědu – Ovčárně vzdáleném 12km, kde je cca 6 vleků, s lyžováním až do velikonoc. V Podlesí pod Pradědem lyžování 3km zasněžovaná sjezdovka Suchá Rudná a Andělská Hora viz. http://www.annaberg.cz/ • Koupání: Bruntál wellnesscentrum (vířivky, protiproud, plavecký bazén) viz. http://www.wellnessbruntal.cz/ V lázních Karlova Studánka je skvělý relaxační bazén s ostrými tryskami, protiproudem a příjemně teplou vodou viz. http://www.k.studanka.cz/ V létě koupání na přehradě Slezská Harta, voda bez sinic. • Tipy na výlet: Lázně Karlova Studánka, přírodní rezervace Praděd s nadmořskou výškou 1492m.n.m., vodopády v údolí Bílé Opavy, Rešovské vodopády, hrad Sovinec, zámek Bruntál atd.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz