TOPlist
České hory » Beskydy » Ubytování » Soláň » Chaty Pohoda na Soláni

Chaty Pohoda na Soláni

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Velké Karlovice, Soláň
Adresa: 
Soláň 546, 756 06 Velké Karlovice
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-724 411 266
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.pohodasolan.cz
www.ceskehory.cz/pohodasolan
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 16 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  777 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

Není možný

počasí Soláň - Sedlo počasí Soláň - Sedlo

Karolinka hlásí 20 - 50 cm sněhu, Typ sněhu: technický

Nadstandartně vybavené chaty Pohoda (max.12 osob) a Pohodička (pro jednu rodinu) nabízí ubytování uprostřed valašské přírody 250m od lyžařského areálu. Výhledy do korun stromů a na hřebeny Javorníků vás okouzlí. Relaxace v sauně nebo u ohně nabízí nezapomenutelné zážitky v kterémkoliv ročním období.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Jedinečné místo na Soláni ve výšce 777m n.m., u lesa s překrásným výhledem na Javorníky, 250m od sjezdovek. Celoroční bezproblémový příjezd s vlastním parkovištěm pro 5 aut na pozemku. Ve vzdálenosti 250m nad chatou se nachází vrcholová stanice Ski areálu Soláň - Vrchol a také běžkařská hřebenová trasa ze Vsackého Cábu až na Bumbálku. Příjezdová cesta k chatě je... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata POHODA s kapacitou 12 osob a Chata POHODIČKA s kapacitou pro jednu rodinu nabízí možnost ubytování i pro větší rodinu nebo skupinu přátel v nádherné valašské přírodě. Obě chaty byly nově zrekonstruovány v roce 2016. Ideální pro rodinnou dovolenou, jak v zimě, tak i v létě. Obě chaty jsou vytápěny elektrickými přímotopy s centrální regulací. Každá místnost... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Přímo od chaty můžete začít pěší túru nebo se vydat na cyklovýlet. Skiareál Soláň je vzdálen 250m od chaty. Cyklostezky Bečva. Karlovské jezero, o kterém napsal pohádku K.J.Erben. Muzeum Velké Karlovice. Wellness hotel Soláň nebo hotel Horal. Skanzen Rožnov p.R. Rožnovské pivní lázně. Pustevny - Radegast. Tarzanie - Lanový park Trojanovice.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing.Roman Kajaba
Informace poskytnul: Ing.Roman Kajaba
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz