TOPlist

Chaty Pohoda na Soláni

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Jedinečné místo na Soláni ve výšce 777m n.m., u lesa s překrásným výhledem na Javorníky, 250m od sjezdovek. Celoroční bezproblémový příjezd s vlastním parkovištěm pro 5 aut na pozemku. Ve vzdálenosti 250m nad chatou se nachází vrcholová stanice Ski areálu Soláň - Vrchol a také běžkařská hřebenová trasa ze Vsackého Cábu až na Bumbálku. Příjezdová cesta k chatě je součástí Naučné stezky přes hřeben Soláň a nabízí 10 zastavení s dřevěnými sochami a pověstmi.
Vybavení a služby
Chata POHODA s kapacitou 12 osob a Chata POHODIČKA s kapacitou pro jednu rodinu nabízí možnost ubytování i pro větší rodinu nebo skupinu přátel v nádherné valašské přírodě. Obě chaty byly nově zrekonstruovány v roce 2016. Ideální pro rodinnou dovolenou, jak v zimě, tak i v létě. Obě chaty jsou vytápěny elektrickými přímotopy s centrální regulací. Každá místnost má svůj termostat. Dále je možnost topit dřevem v krbu a v krbových kamnech, dřevo na topení je zdarma. • CHATA POHODA (pro max.12 osob): 2x dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, 2x čtyřlůžkový pokoj s manželskou postelí a palandou, 2x koupelna se sprchovým koutem, 3x WC. Sauna se světelnou terapií a sprchovým koutem. Kuchyně s jídelnou: krb, TV, spíž na potraviny s velkou lednicí, vinotéka, sklokeramický sporák s vestavěnou troubou, myčka, mikrovlnka, rychlovarná konvice, kávovar na kapsle Dolce Gusto, toastovač, topinkovač. Lyžárna a přezouvárna - sušák na 16 párů lyžařské nebo trekové obuvi. • CHATA POHODIČKA (pro jednu rodinu): Kuchyně s jídelnou: krbová kamna, TV, lednice, sklokeramický sporák, myčka, mikrovlnka, rychlovarná konvice, kávovar na kapsle Dolce Gusto. 1x koupelna s WC. 1x čtyřlůžkový pokoj - 2x manželská postel. Podkroví - pelíšky pro děti.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Přímo od chaty můžete začít pěší túru nebo se vydat na cyklovýlet. Skiareál Soláň je vzdálen 250m od chaty. Cyklostezky Bečva. Karlovské jezero, o kterém napsal pohádku K.J.Erben. Muzeum Velké Karlovice. Wellness hotel Soláň nebo hotel Horal. Skanzen Rožnov p.R. Rožnovské pivní lázně. Pustevny - Radegast. Tarzanie - Lanový park Trojanovice.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz