TOPlist
České hory » Šumava » Ubytování » Hojná Voda » Chaty - apartmány Hojná Voda

Chaty - apartmány Hojná Voda

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Hojná Voda
Adresa: 
Chaty-apartmány Hojná Voda
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-724 046 850, 386 358 348
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+420-386 358 348
Web adresa:
www.dona.cz/apartmany
www.ceskehory.cz/dona
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 5 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  800 m.

Nové srubové chaty - apartmány v srdci Novohradských hor v obci Hojná Voda. Ubytování pro 5 osob - obývací místnost s plně vybaveným kuch. koutem,TV se satelitem, 2 ložnice (2 a 3 lůžka), koupelna, 2x WC, krytá terasa se zahradním krbem. Parkování na uzavřeném pozemku. Výhled na horu Vysoká.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chaty - aparmány se nalézají v srdci Novohradských hor v obci Hojná Voda. Příjezd silnicí č.154 ze směru Horní Stropnice přes Dobrou Vodu. K chatám je dobrý příjezd i v zimním období.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Srubové chaty-apartmány pro pět osob mají obývací místnost s kompletně vybaveným kuchyňským koutem s lednicí, elektrickým sporákem s pečicí troubou, mikrovlnnou troubou, kávovarem, rychlovarnou konvicí. TV se satelitem, rádio. Dvě samostatné ložnice - dvě a tři lůžka. Koupelna se sprchovým koutem a 2x WC. U každého apartmánu je krytá terasa se zahradním krbem s... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Chaty leží na rozhraní Novohradských hor Vysoká a Kraví hora. Okolí nabízí mnoho možností k cyklistickým i pěším výletům ve zdravém horském prostředí, které prospívá především lidem trpícím dýchacími potížemi. Nedotčená příroda novohradských pohraničních lesů s mnoha potůčky a zajímavými skalními útvary poskytuje vynikající podmínky k relaxaci. V minulosti zde byly... více >>

Fotogalerie objektu

Provozovatel: Ing. Vladimír Doležal
Informace poskytnul: Alena Doležalová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz