TOPlist

Chaty - apartmány Hojná Voda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chaty - aparmány se nalézají v srdci Novohradských hor v obci Hojná Voda. Příjezd silnicí č.154 ze směru Horní Stropnice přes Dobrou Vodu. K chatám je dobrý příjezd i v zimním období.
Vybavení a služby
Srubové chaty-apartmány pro pět osob mají obývací místnost s kompletně vybaveným kuchyňským koutem s lednicí, elektrickým sporákem s pečicí troubou, mikrovlnnou troubou, kávovarem, rychlovarnou konvicí. TV se satelitem, rádio. Dvě samostatné ložnice - dvě a tři lůžka. Koupelna se sprchovým koutem a 2x WC. U každého apartmánu je krytá terasa se zahradním krbem s možností grilování. Výhled na horu Vysoká. Parkování na vlastním uzavřeném pozemku u chat. U správce možnost zakoupení základních toaletních potřeb, nápojů, grilovacího uhlí. Možnost uzamčení kol a lyží. Ceny ubytování včetně el. energie, úklidu a povlečení. Vytápění elektrickými přímotopy.
Rekreace a služby v okolí
Chaty leží na rozhraní Novohradských hor Vysoká a Kraví hora. Okolí nabízí mnoho možností k cyklistickým i pěším výletům ve zdravém horském prostředí, které prospívá především lidem trpícím dýchacími potížemi. Nedotčená příroda novohradských pohraničních lesů s mnoha potůčky a zajímavými skalními útvary poskytuje vynikající podmínky k relaxaci. V minulosti zde byly lázně, a dodnes lidé navštěvují pramen, vyvěrající pod kostelem Nanebevzetí Panny Marie v Dobré Vodě. V zimě je zde možnost běžkaření, méně nároční lyžaři mohou využít i malé lyžařské vleky. Nejbližší koupání je možné v Mlýnském rybníce (1,5km). V obci jsou dvě restaurace nabízející stravování (cca 400m vzdálené). Obchod a další restaurace najdou návštěvníci v obci Horní Stropnice (5km) či v Nových Hradech. Novohradské hory zatím nepřekypují mnnožstvím turistů a jejich návštěva je vhodná především pro ty, kteří chtějí prožít klidnou dovolenou ve zdravém prostředí.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz