PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Orlické hory » Ubytování » Mlýnice » Chata u Lachtana

Chata u Lachtana

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Červená Voda, Mlýnice
Adresa: 
Mlýnice 12, Červená Voda
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-731 469 473
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chataulachtana.cz www.ceskehory.cz/chataulachtana
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 14 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Červená Voda

Wi-Fi

Není možný

Stylová novostavba s nadstandartním vybavením je zaměřená pro rodiny s dětmi, party přátel, ale i seniory. Nachází se na pomezí Orlických hor a Jeseníků v obci Červená Voda - Mlýnice. Ideální pro letní i zimní dovolenou.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata se nachází na pomezí Orlických hor a Jeseníků. V blízkosti se nachází spousta atrakcí a zajímavých výletů, např. rozhledny na Suchém Vrchu a Křížové hoře, Ski resorty na Bukové hoře, Dolní Moravě, přehrada Pastviny

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata poskytuje ubytování pro 14 osob ve 4 ložnicích. Všechny pokoje jsou vybaveny TV, komodou, věšákem na ramínka, lampičkami, dětskými zábranami proti pádu a povlečením. 1.pokoj je v přízemí s manželskou postelí, 2.pokoj je v podkroví s manželskou a patrovou postelí, 3.pokoj je v podkroví se 2 postelemi a patrovou postelí, 4.pokoj je v podkroví se 2... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Chata je vybavena bazénem s velkým zastřešením o rozměrech 6x3x1,5m. Možnost koupání i za nepříznivého počasí. V obci a okolí lyžařských center je několik restaurací. V obci občanská vybavenost, včetně bankomatu.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jana Jirufová
Informace poskytnul: Jana Jirufová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz