Chata u Lachtana

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází na pomezí Orlických hor a Jeseníků. V blízkosti se nachází spousta atrakcí a zajímavých výletů, např. rozhledny na Suchém Vrchu a Křížové hoře, Ski resorty na Bukové hoře, Dolní Moravě, přehrada Pastviny
Vybavení a služby
Chata poskytuje ubytování pro 14 osob ve 4 ložnicích. Všechny pokoje jsou vybaveny TV, komodou, věšákem na ramínka, lampičkami, dětskými zábranami proti pádu a povlečením. 1.pokoj je v přízemí s manželskou postelí, 2.pokoj je v podkroví s manželskou a patrovou postelí, 3.pokoj je v podkroví se 2 postelemi a patrovou postelí, 4.pokoj je v podkroví se 2 postelemi a patrovou postelí. Sociální zařízení: 1.koupelna je v přízemí s rohovým sprchovým koutem, bidetem a wc, 2.koupelna je v podkroví s rohovým sprchovým koutem, velkou vanou a pračkou, 3.wc v podkroví. Kuchyň: plně vybavená k vaření a stolování. Jídelní kout: velký stůl, pohodlné židle a dětská židlička. Obývací pokoj: sedací souprava, stolek, chytrá LED tv a šipkový automat (zdarma). K dispozici je uzamykatelná garáž na úschovu kol, lyží a pod. Zahrada: velká pergola s posezením, krbem, grilem(do 18kg masa), roštem, výčepním zařízením a stolem na stolní tenis. Bazén s velkým zastřešením o rozměrech 6x3x1,5m.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Chata je vybavena bazénem s velkým zastřešením o rozměrech 6x3x1,5m. Možnost koupání i za nepříznivého počasí. V obci a okolí lyžařských center je několik restaurací. V obci občanská vybavenost, včetně bankomatu.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz