PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jeseníky » Ubytování » Suchá Rudná » Chata Rozcestník

Chata Rozcestník

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Suchá Rudná
Adresa: 
Suchá Rudná 82, Světlá Hora, okr. Bruntál
Web adresa:
www.ceskehory.cz/chata-rozcestnik
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 18 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 660 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Praděd

počasí Malá Morávka - Kopřivná

Wi-Fi

Ubytování ve třech zcela samostatných prostorných apartmánech s vlastním vchodem, koupelnou, 2 WC, plně vybavenou kuchyní, halou s krbem, sat, terasou, ložnicí s balkonem. Kapacita 1 apartmánu 4+2. Zahrada krb, bazén, dětské zázemí, les. Cyklostezky, turistika, lyžování, běžky.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata se nachází na rozcestí dvou cyklotras v obci Suchá Rudná V CHKO Jeseníky, 7km od Karlové Studánky a 12km od turistického střediska Ovčarna - Praděd. Chata má vlastní parkoviště s příjezdem po udržované (i v zimě) cestě až k objektu. Možnost příjezdu hromadnou dopravou vlak, autobus.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Tři zcela samostatné apartmány s vlastním vchodem.V přízemí každého apartmánu se nachází hala s krbem, TV, satelit, rozkládací pohovka se dvěma lůžky a přímým vstupem na vlastní venkovní terasu s posezením a zahradu. Dále je v přízemí plně vybavená kuchyň, WC, předsíň a místnost pro lyže. V prvním patře je 4-lůžková ložnice s balkonem, prostorná koupelna a WC.... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Chata je obklopena velikou zahradou, která postupně přechází v les. Umožňuje jak sportovní vyžití - víceúčelové hřiště,vyhřívaný bazen,dětský koutek,ruské kuželky,sportovní koloběžky,nově trampolína, tak i odpočinek nebo posezení u krbu s udírnou. Chata svou polohou nabízí široké možnosti pěší turistiky v oblasti hlavního hřebenu Hrubého Jeseníku, cykloturistiky, v... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Valerie Zámečníková
Informace poskytnul: Stanislav Zámečník
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz