Chata Rozcestník

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Suchá Rudná
Adresa: 
Suchá Rudná 82, Světlá Hora, okr. Bruntál
Telefon: 
zobrazit telefony
+420- 602 733 627,420-724 144 773, 420 595 042 888
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chata-rozcestnik.cz www.ceskehory.cz/chata-rozcestnik
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 18 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 660 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Praděd počasí Praděd

počasí Malá Morávka - Kopřivná počasí Malá Morávka - Kopřivná

Wi-Fi

Ubytování ve třech zcela samostatných prostorných apartmánech s vlastním vchodem, koupelnou, 2 WC, plně vybavenou kuchyní, halou s krbem, sat, terasou, ložnicí s balkonem. Kapacita 1 apartmánu 4+2. Zahrada krb, bazén, dětské zázemí, les. Cyklostezky, turistika, lyžování, běžky.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata se nachází na rozcestí dvou cyklotras v obci Suchá Rudná V CHKO Jeseníky, 7km od Karlové Studánky a 12km od turistického střediska Ovčarna - Praděd. Chata má vlastní parkoviště s příjezdem po udržované (i v zimě) cestě až k objektu. Možnost příjezdu hromadnou dopravou vlak, autobus.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Tři zcela samostatné apartmány s vlastním vchodem.V přízemí každého apartmánu se nachází hala s krbem, TV, satelit, rozkládací pohovka se dvěma lůžky a přímým vstupem na vlastní venkovní terasu s posezením a zahradu. Dále je v přízemí plně vybavená kuchyň, WC, předsíň a místnost pro lyže. V prvním patře je 4-lůžková ložnice s balkonem, prostorná koupelna a WC.... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Chata je obklopena velikou zahradou, která postupně přechází v les. Umožňuje jak sportovní vyžití - víceúčelové hřiště,vyhřívaný bazen,dětský koutek,ruské kuželky,sportovní koloběžky,nově trampolína, tak i odpočinek nebo posezení u krbu s udírnou. Chata svou polohou nabízí široké možnosti pěší turistiky v oblasti hlavního hřebenu Hrubého Jeseníku, cykloturistiky, v... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Valerie Zámečníková
Informace poskytnul: Stanislav Zámečník
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz