Chata Rozcestník

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází na rozcestí dvou cyklotras v obci Suchá Rudná V CHKO Jeseníky, 7km od Karlové Studánky a 12km od turistického střediska Ovčarna - Praděd. Chata má vlastní parkoviště s příjezdem po udržované (i v zimě) cestě až k objektu. Možnost příjezdu hromadnou dopravou vlak, autobus.
Vybavení a služby
Tři zcela samostatné apartmány s vlastním vchodem.V přízemí každého apartmánu se nachází hala s krbem, TV, satelit, rozkládací pohovka se dvěma lůžky a přímým vstupem na vlastní venkovní terasu s posezením a zahradu. Dále je v přízemí plně vybavená kuchyň, WC, předsíň a místnost pro lyže. V prvním patře je 4-lůžková ložnice s balkonem, prostorná koupelna a WC. Apartnám je vytápěn elektrickými akumulačními kamny a ohřev TUV je zajištěn 2 bojlery. Pejska po domluvě možno vzít sebou.Možnost zapůjčení dětské postýlky. NOVINKOU LETOŠNÍ SEZÓNY- SPORTOVNÍ KOLOBĚŽKY PRO DOSPĚLÉ A DĚTI- zapůjčení v ceně pobytu!! Novinka letošní sezóny - návštěva kozí farmy cca 1km od chaty, děti si můžou nakrmit a podívat se na kozičky nebo ochutnat kozí dobroty

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Chata je obklopena velikou zahradou, která postupně přechází v les. Umožňuje jak sportovní vyžití - víceúčelové hřiště,vyhřívaný bazen,dětský koutek,ruské kuželky,sportovní koloběžky,nově trampolína, tak i odpočinek nebo posezení u krbu s udírnou. Chata svou polohou nabízí široké možnosti pěší turistiky v oblasti hlavního hřebenu Hrubého Jeseníku, cykloturistiky, v zimě lyžování - 300m od chaty je v provozu vlek nově s uměle vysněžovaným a strojně upraveným svahem. I večerní lyžování.2km vlek Andělská Hora - večerní lyžování (délka 800m), 11km Malá Morávka - Karlov, 12km Praděd - Ovčárna. Možnost zajištění dopravy k vlekům. 3km Světlá Hora - kuželkářská dráha, 4km Stará Rudná Stáj Amír-jízda na koni, výuka, 15km Bruntál krytý bazén, 7km Karlova Studánka - klimatické lázně, možnost zakoupení procedur, 20km Slezská Harta- možnost rybaření, rybářský ráj, 3km Černý potok - pstruhový revír. Možnost stravování - 500m v penzionu s restaurací. 2 obchody v obci Světlá Hora otevřeno denně do 19 hodin 3km.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz