Chata Na Vyhlídce

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Stříbrnice pod Králickým Sněžníkem
Adresa: 
Stříbrnice ev.č.7, 788 32 Staré Město
Telefon: 
zobrazit telefony
mobil: 721 857 054
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.kralicky-sneznik.cz www.ceskehory.cz/navyhlidce
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Je možný

Hledáte klid a soukromí. Pak tato útulná chata je ideálním řešením. (nejbližší stavení cca 65 m) Panoramatický výhled, letní terasy, venkovní a vnitřní krb. Bazén s terasou, WI-FI ... Šestisedačková lanovka v místě, 12 sjezdovek. (2 lanovky + vleky) Nástup na vrchol Kralického Sněžník

Last Minute

Termín: 27.10.2020 - 1.11.2020
   • Celý objekt za cenu 4900,- /objekt/víkend
Poznámka: Přijeďte poznat pohoří Kralického Sněžníku s třetím nejvyšším vrcholem u nás (1.424 m) - pěšky z chaty 3,5 hod. Chata na polosamotě, vnitřní i venkovní krb, WI-Fi ... V ceně lůžkoviny a dřevo do krbu

Obsazené termíny

26.12.2020 - 2.1.2021

9.1.2021 - 16.1.2021

23.1.2021 - 6.3.2021

1.4.2021 - 5.4.2021

22.5.2021 - 26.6.2021

17.7.2021 - 21.8.2021

19.2.2022 - 26.2.2022

Poskytujeme ubytování i v druhém objektu Chata Na Kovárně

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata se nalézá v nejvrchnější části Stříbrnic. Nejbližší stavení cca 65 m. Dále již jen nástup na Kralický Sněžník. Je situována ve stráni uprostřed velkého soukromého pozemku náležícího k chatě (cca 2 ha). K chatě vede pouze chodník pro pěší nebo ve stráni zpevněná příjezdová cesta sloužící našim návštěvníkům tak, aby mohli parkovat u chaty. V zimě je nutno, kvůli... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata byla rekonstruována a vybavena vším potřebným pro pobyt a vaření. V přízemí chaty se nalézá předsíň, sociální zařízení s umyvadlem, sprchovým koutem a WC. Dále je zde obývací pokoj propojený s kuchyňským koutem. Pokoj je vybaven rozkládací sedací soupravou (slouží jako přistýlka), stolkem, krbem s teplovzdušným rozvodem větší kombinovanou ledničkou (96 l) se... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Zimní sezóna : středisko "Kraličák" : lyžařské propojení Stříbrnic a Hynčic pod Sušinou vytváří jeden velký areál s 12 sjezdovkami všech kategorii. (2 lanovky + vleky) Nová šesti sedačková lanovka s vyhřívanými designovými sedačkami s novou konstrukcí pro bezpečnost s tím, že každá sedačka má ochranný kryt proti větru. Nástupní stanice ve Stříbrnicích. Společný... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Helena Ovčiariková
Informace poskytnul: Ing.Ludovít Ovčiarik
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz