Chata Krušnohorka

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Kovářská
Adresa: 
Hamerská 185, 431 86 Kovářská
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 808 256
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.krusnohorka.cz www.ceskehory.cz/krusnohorka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 17 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 860 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Klínovec počasí Klínovec

počasí Kovářská počasí Kovářská

Wi-Fi

Není možný

Nově zrekonstruovaná a stylově vybavená chata pro 17 osob ve 4 ložnicích. Pokoje mají vlastní koupelnu. Společné prostory jsou prostorné, propojené s kuchyní, jídelnou, výčepním barem, dětským koutkem, lyžárna/kolárna, sušárna. Ideální pro skupiny a rodiny. Nádherný výhled do okolí a na Klínovec.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Je Vás více a chcete společně strávit čas na horách? Hledáte chatu, která nabídne dostatek prostoru pro každého, a kde o Vás bude dobře postaráno? Jsme 6 km od parkoviště pod Klínovcem, tj. 5 min. autem. Chata se nachází u hlavní cesty. Silnice je asfaltová, v zimě udržovaná. Parkoviště před chatou má kapacitu pro 4 osobní automobily, další parkovací místa možná na silnici.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata má 4 ložnice s kapacitou 15 osob + možnost 2 přistýlek pro dospělé a 2 dětských postýlek. Chata se skládá ze dvou podlaží. V prvním patře 1x dvoulůžkový, 2x čtyřlůžkový, 1x pětilůžkový pokoj. Možnost dětských přistýlek a dvou dosp. přistýlek v přízemí. Každý pokoj má svou vlastní koupelnu (WC, sprcha), ručníky, osušky, fén, základní toaletní potřeby. V... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V zimě perfektní lyžování ve skiareálech Klínovec a Neklid, případně Fichtelberg na německé straně. Na jaře kvetoucí pestrobarevné louky, modré, modrofialové, fialové a růžové lupiny, svěží zeleň všude okolo. V létě trocha adrenalinu při sjezdu klínoveckých single treků. Různé obtížnosti, aby si vybrali všichni. Prohlídka štol (štola Johannes, důl Mauritius).... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing. Václav Stránský
Informace poskytnul: Ilona Stránská
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz