TOPlist

Chata Krušnohorka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Je Vás více a chcete společně strávit čas na horách? Hledáte chatu, která nabídne dostatek prostoru pro každého, a kde o Vás bude dobře postaráno? Jsme 6 km od parkoviště pod Klínovcem, tj. 5 min. autem. Chata se nachází u hlavní cesty. Silnice je asfaltová, v zimě udržovaná. Parkoviště před chatou má kapacitu pro 4 osobní automobily, další parkovací místa možná na silnici.
Vybavení a služby
Chata má 4 ložnice s kapacitou 15 osob. Chata se skládá ze dvou podlaží. V prvním patře 1x dvoulůžkový, 2x čtyřlůžkový, 1x pětilůžkový pokoj. Možnost dětských přistýlek popř. matrací. Každý pokoj má svou vlastní koupelnu (WC, sprcha), ručníky, osušky, fén, základní toaletní potřeby. V přízemí je hostům k dispozici stylová společenská místnost propojená s moderně zařízenou kuchyní, jídelnou, výčepním barem, dětským koutkem, lyžárnou/kolárnou. V lyžárně máme velký sušák na boty/přezkáče. Televize a dětský koutek se nachází v prostorách společenské místnosti. V přízemí je dále prostorná chodba, šatna a toaleta. Společné prostory jsou světlé a velmi prostorné. Všichni budou mít dostatek místa u stolu s výhledem na okolní louky, kopce, hory. Místnost je propojená s rozlehlou zahradou, kde je venkovní sezení, zahradní altán, velká trampolína, sportovní hřiště. Hned za chatou se nachází les a rozsáhlé louky a potok.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimě perfektní lyžování ve skiareálech Klínovec a Neklid, případně Fichtelberg na německé straně. Na jaře kvetoucí pestrobarevné louky, modré, modrofialové, fialové a růžové lupiny, svěží zeleň všude okolo. V létě trocha adrenalinu při sjezdu klínoveckých single treků. Různé obtížnosti, aby si vybrali všichni. Prohlídka štol (štola Johannes, důl Mauritius). Borůvky. Na podzim houbaření v lesích okolo. Křemenáče, kozáky, lišky a hřiby. Červenající se jeřabiny. Lehké ranní mlžné opary. Krákání vran. Jelení říje. První mrazíky a příjemná únava po odpolední procházce. Kdykoliv neopakovatelný pohled na panorama dvou nejvyšších vrcholů Krušných hor – Klínovce na české straně a Fichtelbergu na německé straně.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz