Chata Krušnohorka

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Základní cena 6.000,- Kč/chata/noc
pobyt min. 3 noci

10.000 Kč/chata/noc, pobyt o Vánocích a Silvestru, (21.12. - 6.1.), min. 5 nocí

Víkend (2 noci) 9.000 Kč/chata/noc
dosp.přistýlka 360 Kč/os/den
Letní sezona - ceny
Základní cena 6.000,- Kč/chata/noc
pobyt min. 3 noci

Víkend (2 noci) 9.000 Kč/chata/noc
dosp.přistýlka 360 Kč/os/den
Slevy:
Sleva 8% při týdenních pobytech
Další informace:
Kuchyně je vybavena novým nádobím, má 4 indukční plotýnky na vaření uspořádané tak, aby bylo příjemné vaření. Elektrickou troubu a digestoř, lednice s mrazákem a malou lednici umístěnou ve výčepním baru, mikrovlnku, toustovač, konvice na kávu, čaj, džbány na vodu. Myslíme také na děti, na párty, oslavy a k tomu patří nádobí, které v kuchyňce také najdete. Kuchyňka je vybavena vkusně a hlavně tak, aby se tam každému líbilo.

Chata Krušnohorka je po celkové rekonstrukci, v chatě je příjemné teplo díky podlahovému topení v celém přízemí domu, v ostatních místnostech jsou samostatné radiátory. Teplá voda v celém domě je samozřejmostí.
Stravování
K dispozici je výčepní bar, takže si můžete pivo sami natočit. U nás si můžete objednat krušnohorské pivo z Ryžovny u Božího Daru. V chatě je komfortně vybavená kuchyně. Jedna velká lednice s mrazákem a malá lednice, umístěná ve výčepním baru.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz