PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata Julie

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Velké Vrbno
Adresa: 
Velké Vrbno 58, Staré Město
Web adresa:
www.ceskehory.cz/chatajulie
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 810 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Kunčice - SKITECH

Wi-Fi

Parkování

Pro rodiny s dětmi

Sauna

Venkovní bazén

U lyžařských vleků

Stylová horská chata nabízí 2 identicky zařízené apartmány pro 4 osoby ve vesnici Velké Vrbno 8km severně od Starého Města pod Kralickým Sněžníkem. V suterénu společenská místnost s krbem, dětským koutkem, stolním fotbálkem, sauna.

Chata Julie Společné prostory
Sauna
Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní bazén
Pro rodiny s dětmi
Sauna
Stolní fotbal
Parkování
Stravování
Bez stravování
Umístění objektu
U lyžařských vleků (30m)
U běžkařských tratí (30m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata se nachází ve vesnici Velké Vrbno 8km severně od Starého Města pod Sněžníkem, 30m od sjezdovek snowpark Paprsek. Parkování možné přímo u objektu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Uvnitř stylové horské chaty jsou 2 identicky zařízené apartmány pro 4 osoby. Každý AP tvoří plně vybavený kuchyňský kout (el.dvouplotýnková varná deska, mikrovlnná trouba, lednička, varná konvice,), obývací pokoj: jídelní stůl, 2x lůžko (rozkládací pohovka =plnohodnotné dvoulůžko 2x2m), TV+SAT a ložnice se 2 lůžky (dvoulůžko). Součástí každého AP je vlastní sociální... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Horská chata na rozhraní Hrubého Jeseníku, Rychlebských hor a masivu Králického Sněžníku. Jeseníky si Vás určitě získají, dominantou okolí penzionu je Králický Sněžník s pramenem řeky Moravy. Poskytuje překrásné výhledy na hřeben Hrubého Jeseníku, Orlických hor a do rozlehlých rovin Kladska a Slezska. Za příznivého počasí jsou vidět i Krkonoše. Snowpark... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing.Bedřich Kráčmar
Informace poskytnul: Eva Kráčmarová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz