TOPlist

Chata dvě sestry

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Červená Vodá, Šanov
Adresa: 
Červená Voda, Šanov
Telefon: 
zobrazit telefony
+420721447160
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
chata-dve-sestry.cz
www.ceskehory.cz/chata-dve-sestry
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 10 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  560 m.

Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Červená Voda počasí Červená Voda

počasí Králíky počasí Králíky

Buková hora - Č. Voda hlásí 30 - 60 cm sněhu, Typ sněhu: technický

Dvě plně vybavené samostatné chaty a relaxační chata s finskou saunou, finskou kádí. Chaty mají kuchyň, jídelnu, obývací pokoj, 2 ložnice, koupelnu, WC, technickou místnost, terasu. V létě ideální pro odpočinek, pěší i cyklo turistiku. V zimě místo pro běžkaře a lyžaře. Skiareál je 350m od chat

Obsazené termíny

22.1.2020 - 8.2.2020

15.2.2020 - 5.3.2020

11.3.2020 - 14.3.2020

25.7.2020 - 1.8.2020

15.8.2020 - 22.8.2020

17.9.2020 - 20.9.2020

26.12.2020 - 2.1.2021

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata se nachází v malebné obci Šanov v turistické oblasti Kralický Sněžník. Je součástí obce Červená Voda na kruhovém objezdu směrem na Králíky. GPS souřadnice: 50°03'01.9"N; 16°45'01.7"E. Červená Voda je v Králické brázdě to je oblast obklopená Bukovo horskou hornatinou (Suchý vrch 995m n.m.) a Hanušovickou vrchovinou (Jeřáb 1003m n.m.) - z chat je výhled na oba vrchy.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nabízíme možnost ubytování ve dvou samostatných chatách, což je vyhledávané pro společné dovolené s odděleným bydlením. Ubytovací kapacita je 5 osob v každé chatě, včetně dětí. V obou chatách se pohodlně ubytuje 10 osob. Každá chata má obývací místnost, kuchyň, jídelnu, koupelnu, samostatné WC, dvě ložnice v patře, technickou místnost na lyže a velkou terasu s... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Kulturní vyžití: Poutní místo - klášter s kostelem Nanebevzetí Panny Marie na Hedeči - Poutní kaple sv. Trojice ležící na křižovatce turistických tras - Železobetonové pohraniční opevnění v okolí Králík - Přírodní rezervace Králický Sněžník, kde pramení řeka Morava - Přírodní rezervace Zemská brána - Hraniční přechod Dolní Lipka umožňující návštěvu... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Petr Pokorný
Informace poskytnul: Petr Pokorný
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz