České hory » Krkonoše » Ubytování » Čistá v Krkonoších » Chata - apartmán Čistá v Krkonoších, Černý Důl

Chata - apartmán Čistá v Krkonoších, Černý Důl

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Černý Důl, Čistá v Krkonoších
Adresa: 
Čistá v Krkonoších ev.č.73, Černý Důl
Telefon: 
+420 603442597
Web adresa:
www.cernydul.net
www.ceskehory.cz/apartman-cista

kapacita  kapacita: 4 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  500 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Černý Důl počasí Černý Důl


Poloha a dosažitelnost
Klidná lokalita - rekreační chatová oblast. V sousedství je kemp s přírodním koupalištěm. V okolí jsou lesy a pastviny. Nejbližší lyžařský areál je cca 5min. jízdy autem, další jsou Janské Lázně - Černá hora (10-15min.). Nejbližší obchod s potravinami je 3km (Lánov), 4km (Černý Důl), 7km (Vrchlabí). Zastávka autobusu je 150m od domu.
Vybavení a služby
Apartmán včetně veškerého vybavení je zcela nový. V apartmánu jsou 4 lůžka (2 manželská dvojlůžka šíře 160cm), jedno dvojlůžko lze jednoduše a rychle složit a používat přes den jako pohodlnou sedací soupravu. TV+SAT+WiFi internet. Vybavení kuchyně - kuchyňská linka, 2 plotýnkový vařič, lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, toustovač, nádobí. V koupelně je ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Ideální místo jak pro letní, tak pro zimní dovolenou. V létě lze pro koupání využít cca 150m. vzdálené přírodní koupaliště, v rámci kempu je otevřena i letní restaurace. V zimě je v blízkém okolí celá řada lyžařských areálů, nejbližší z nich - Černý Důl - nabízí ideální podmínky jak pro děti a začátečníky, tak pro zkušené a náročné lyžaře.
Provozovatel: Ing. Luboš Havlíček
Informace poskytnul: Luboš Havlíček
TOPlist