Poloha a dosažitelnost

Klidná lokalita - rekreační chatová oblast. V sousedství je kemp s přírodním koupalištěm. V okolí jsou lesy a pastviny. Nejbližší lyžařský areál je cca 5min. jízdy autem, další jsou Janské Lázně - Černá hora (10-15min.). Nejbližší obchod s potravinami je 3km (Lánov), 4km (Černý Důl), 7km (Vrchlabí). Zastávka autobusu je 150m od domu.

  Vybavení a služby

Apartmán včetně veškerého vybavení je zcela nový. V apartmánu jsou 4 lůžka (2 manželská dvojlůžka šíře 160cm), jedno dvojlůžko lze jednoduše a rychle složit a používat přes den jako pohodlnou sedací soupravu. TV+SAT+WiFi internet. Vybavení kuchyně - kuchyňská linka, 2 plotýnkový vařič, lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, toustovač, nádobí. V koupelně je prostorný sprchový kout, podlahové elektrické vytápění. Topení je centrální - radiátory. V předsíni je věšáková stěna a prostorná skříň. Venkovní terasa je vybavena kovovým zahradním nábytkem, možnost grilování. Parkoviště je hned u domu.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Ideální místo jak pro letní, tak pro zimní dovolenou. V létě lze pro koupání využít cca 150m. vzdálené přírodní koupaliště, v rámci kempu je otevřena i letní restaurace. V zimě je v blízkém okolí celá řada lyžařských areálů, nejbližší z nich - Černý Důl - nabízí ideální podmínky jak pro děti a začátečníky, tak pro zkušené a náročné lyžaře.

Zpět


TOPlist
  Chata - apartmán Čistá v Krkonoších, Černý Důl
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata - apartmán Čistá v Krkonoších, Černý Důl
Ceník ubytování a stravování